Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Рятувальники пояснювали смілянам, чому не треба палити суху траву

Співробітники Смілянського районного відділу ДСНС, спілкуючись з місцевими жителями, нагадали про найважливіше, що у весняно-літній пожежонебезпечний період спалювати суху траву категорично заборонено.

 

2018 05 05 трава


Про це «Сміла.ua» повідомили в обласному управлінні ДСНС.
Зокрема, співробітники ДСНС пояснили господарям приватних домоволодінь, що при спалюванні трави, сміття або гілля поблизу житлових будинків чи господарських споруд полум’я з вогнища може перекинутися на ці будівлі та знищити їх, тим самим, завдавши значних збитків.
Також у ході рейду рятувальники розповіли місцевим жителям, що ліквідація пожеж внаслідок загорання сухої рослинності становить чимало труднощів, пов’язаних із швидким поширенням вогню на велику площу. Оскільки на відкритій території в безвітряну погоду вогонь може розповсюджуватися зі швидкістю до 4-ох км за годину, то у вітряну – до 30-ти км, територія таких пожеж протягом 15-30 хвилин збільшується в 2-3 рази.
Спілкуючись з громадянами, інспекторський склад районного відділу ДСНС вкотре звернулися з проханням не спалювати сухостій, а прикопувати його. До того ж, пояснили, що для загорання сухої рослинності достатньо недбало кинутого недопалку поблизу або необережного поводження з вогнем. Рятувальники вручаючи профілактичні листівки, закликали людей бути уважними поблизу полів, лісосмуг та дотримуватись правил безпеки, щоб від необережних дій громадян не виникло пожежі.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Марина ДАНИЛЮК-ЯРМОЛАЄВА

 

Про мітинги не за персоналії, а за порядок в армії

 

Олександр ШВЕЦЬ

shvec

Про те, що визначено найпопулярніші чоловічі та жіночі імена, якими найчастіше називали новонароджених дітей

 

Юлія ДАНИЛЬЧЕНКО

Про те, що вік та супутні йому зміни – це нормально

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Курс валют наприкінці липня: чи варто чекати долар по 45 гривень і чому експерти не радять продавати євро

23 липня 2026, 17:34

Чи може долар зрости до 45 гривень і що буде з євро до кінця липня? Попри відносну стабільність валютного ринку, фінансисти радять уважно стежити за кількома чинниками, які можуть вплинути на курс найближчим часом.


Суспільство
Африка - спонсор сильної спеки, що насувається

31 липня 2026, 19:16

Сумнівів немає і вже всі поінформовані - спека насувається. а тепер нам важливо – її інтенсивність та тривалість.


Цікаво
100 гривень за літр? Чому в Україні дорожчає пальне

30 липня 2026, 17:43

Україна зіткнулася з новою хвилею подорожчання пального. Причин одразу кілька: загострення ситуації на Близькому Сході, дефіцит нафтопродуктів у Європі, високий попит під час жнив та логістичні проблеми.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».