Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Якщо всі перейдуть на індивідуальне опалення, хто обігріватиме дитсадки і школи?

2018 06 27 садок

 

На комісії з питань відключення від мереж централізованого опалення активно обговорювали ще один важливий технічний аспект – якщо сміляни одночасно перейдуть на ІО, але залишиться комунальна сфера. Ті, хто має гроші – перші перейдуть на індивідуалку, а бідніші залишаться. Потім їм так піднімуть тариф за теплопостачання, що вони самі будуть змушені перейти на ІО. Котельні стануть, потреба у ЦО відпаде. Але хто ж обігріватиме лікарні, дитсадки і школи? У міста немає коштів побудувати для них окремі котельні.
На комісії говорили про те, що треба виважено підійти до питання надання дозволів для ІО. Зараз у Смілі київські фахівці проводять енергоаудит, дадуть якісь рекомендації. Можливо, містянам не слід поспішати з підключенням ІО. Треба добре вивчити це питання, щоб не наробити помилок.

scroll back to top

Коментарі  

Серега
0 #3 Серега 27.06.2018, 17:17
Олена, тогда нужно будет всем помогать Так как , наоброт, 10-15 % смогут его самостоятельно оплатить! какие кредиты,бред полный. Может тогда на крышах домов выгоднее солнечные батареи поставить.Этот вариант еще никто не считал. Тогда тарифы на свет и на газ нестрашны.
Цитата
Олень
0 #2 Олень 27.06.2018, 16:57
Цитую Олена:
Если грамотно распорядиться бюджетом, не платить непонятные миллионы долгов, а на эти деньги сделать инд. котельни там, где их нет, то бюджет выиграет.

Нажаль те що ви називаєте індівідуальними котельними знаходиться в системі ЦО. Коли минулого сезону виключали подачу газу "індівідуальну котельню" Сємашко теж вимкнули.
Місту треба відмовитися від газу, інакше за борги треба платити. Навіть якщо вони незрозумілі.
Цитата
Олена
+3 #1 Олена 27.06.2018, 13:48
"Але хто ж обігріваниме лікарні, дитсадки і школи?". Не путайте грешное с праведным. В больнице Семашко инд. котельня. Больница в Шевченко отапливается от ТЕЦ. У части школ и садиков уже есть индивидуальные котельни. Если грамотно распорядиться бюджетом, не платить непонятные миллионы долгов, а на эти деньги сделать инд. котельни там, где их нет, то бюджет выиграет. Не надо платить за потери тепла.. И можно выделить средства реально бедному слою населения. А таких не больше 10-15%. Остальные осилят сами, с трудом, через кредиты или помощь родных, но осилят. А потом со временем эти затраты окупятся. И не надо давить на жалость, "а что же бедные садики, школы будут делать?!?" И истерические крики "Всё пропало!" никакого конструктива не несут и ни одной проблемы не решат. Только что-либо надо начинать делать уже сейчас, а не тянуть до последнего, а потом в авральном режиме всё включать не считаясь с затратами, штрафами , газом тридорога от рыночной стоимости!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Марина ДАНИЛЮК-ЯРМОЛАЄВА

 

Про мітинги не за персоналії, а за порядок в армії

 

Олександр ШВЕЦЬ

shvec

Про те, що визначено найпопулярніші чоловічі та жіночі імена, якими найчастіше називали новонароджених дітей

 

Юлія ДАНИЛЬЧЕНКО

Про те, що вік та супутні йому зміни – це нормально

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Курс валют наприкінці липня: чи варто чекати долар по 45 гривень і чому експерти не радять продавати євро

23 липня 2026, 17:34

Чи може долар зрости до 45 гривень і що буде з євро до кінця липня? Попри відносну стабільність валютного ринку, фінансисти радять уважно стежити за кількома чинниками, які можуть вплинути на курс найближчим часом.


Суспільство
Африка - спонсор сильної спеки, що насувається

31 липня 2026, 19:16

Сумнівів немає і вже всі поінформовані - спека насувається. а тепер нам важливо – її інтенсивність та тривалість.


Цікаво
100 гривень за літр? Чому в Україні дорожчає пальне

30 липня 2026, 17:43

Україна зіткнулася з новою хвилею подорожчання пального. Причин одразу кілька: загострення ситуації на Близькому Сході, дефіцит нафтопродуктів у Європі, високий попит під час жнив та логістичні проблеми.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».