Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Податкова міліція нашого краю повернула у бюджет 74 мільйони гривень

2018 10 16 гроши

Загальний економічний ефект від роботи податкової міліції Черкащини за підсумками 9 місяців року склав 74 млн.грн. Це гроші, які вдалося повернути в бюджет, а також кошти, виведення з бюджету яких попередили.
Про це ЗМІ повідомили начальник оперативного управління Головного управління ДФС у Черкаській області підполковник податкової міліції Віталій Мусієнко та в.о. начальника слідчого управління фінансових розслідувань полковник податкової міліції Сергій Вій.
За їхніми словами, зокрема, 6 млн.грн відшкодовано за результатами розслідування кримінальних проваджень. 7 млн.грн. сплатили вигодонабувачі конвертаційних центрів. Недобросовісні учасники тендерів відшкодували 1 млн.грн. та ще понад 9 млн.грн. становлять додатково сплачені митні платежі в результаті збільшення задекларованої вартості товарів.
Також підрозділи податкової міліції нашої області через суди заарештували майна на суму 15 млн.грн. Були попереджені факти розкрадання ПДВ з бюджету на 10,5 млн.грн, а з незаконного обігу вилучено підакцизну продукцію на 26 млн.грн. Зокрема, було вилучено більше 35 тис. літрів спирту, більше 16 тисяч літрів алкогольних напоїв, 5 тис. пачок тютюнових виробів і понад 300 кг тютюну, а також 688 тонн паливно-мастильних матеріалів.
Поточного року припинено діяльність семи незаконних виробництв підакцизних товарів, у тому числі чотири цехи з виготовлення лікеро-горілчаних виробів та відкрито сім кримінальних проваджень.
Викрито діяльність конвертаційного центру, який надавав послуги з штучного формування незаконного податкового кредиту та переведення безготівкових коштів у готівку підприємствам реального сектору економіки Черкаської області та Києва, обіг проконвертованих коштів якого склав більше 83 млн. грн.
В ході операції «Будівельник» викрито керівництво забудовника, який користуючись довірою громадян, укладав договори про пайову участь в будівництві житлових будинків в Черкассах, привласнюючи ці кошти. За два роки зловмисникам вдалося заволодіти майже 13 млн.грн. Отож триває слідство та вживаються заходи для відшкодування завданих збитків.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

Валерій ЧАЛИЙ

Про те, що на болотах розуміють лише силу

 

 

Віктор ТАРАН

Taran

Про природу коронавірусу

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Курс валют наприкінці липня: чи варто чекати долар по 45 гривень і чому експерти не радять продавати євро

23 липня 2026, 17:34

Чи може долар зрости до 45 гривень і що буде з євро до кінця липня? Попри відносну стабільність валютного ринку, фінансисти радять уважно стежити за кількома чинниками, які можуть вплинути на курс найближчим часом.


Суспільство
Рятувальники області отримали 8 нових автомобілів

03 серпня 2026, 16:30

За підтримки ДСНС України та Черкаської обласної військової адміністрації рятувальники області отримали вісім нових автомобілів. Ключі вручили офіцерам-рятувальникам різних територіальних громад області.


Цікаво
Як ліберальна диктатура та геополітичні гієни розчиняють народи Європи

03 серпня 2026, 17:37

2026 08 03 diktКоли народи добровільно здають свої кордони, вони перестають бути народами. Те, що ми спостерігаємо сьогодні на узбережжі Лампедузи, в лісах на кордонах із Білоруссю, а тепер і в іспанській Сеуті — це не гуманітарна криза. Це фінальна стадія інституційного самогубства цілої цивілізації.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».