Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Неділя поверне нам осінь

2018 10 18 погода

 

У нашому краї все ще панує антициклон. Тож, за ясного неба й достатку сонця, повітря в денні години буде інтенсивно прогріватись, помітно перевищуючи кліматичну норму.
Про це повідомляє обласний гідрометцентр.
Водночас, кажуть синоптики, надходження тепла із південно-східними вітрами підтримає високі денні +16..+21º і плюсові нічні температури +3..+8º. У ранкові години можливе утворення туману. Сухий та теплий період утримається до кінця робочого тижня.
На жаль, антициклон втрачає свої позиції, поступаючись впливу атлантичних циклонів. Отож у вихідні погодні умови зміняться: хмарність збільшиться, температура повітря почне знижуватись.
Температурний стовпчик у денні години у суботу підніметься не вище 12..17º.
У неділю відбудеться повернення в осінь: вночі 1..6º, вдень не вище 9..14º. Атмосферні фронти ще далеко – опадів не передбачається.
«Водіям потрібно бути особливо уважними, оскільки в ранкові години тумани погіршують видимість. Також зберігаються умови для забруднення атмосфери, тож утримайтесь від спалення сміття», – наголошують в обласному гідрометцентрі.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Марина ДАНИЛЮК-ЯРМОЛАЄВА

 

Про мітинги не за персоналії, а за порядок в армії

 

Олександр ШВЕЦЬ

shvec

Про те, що визначено найпопулярніші чоловічі та жіночі імена, якими найчастіше називали новонароджених дітей

 

Юлія ДАНИЛЬЧЕНКО

Про те, що вік та супутні йому зміни – це нормально

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Курс валют наприкінці липня: чи варто чекати долар по 45 гривень і чому експерти не радять продавати євро

23 липня 2026, 17:34

Чи може долар зрости до 45 гривень і що буде з євро до кінця липня? Попри відносну стабільність валютного ринку, фінансисти радять уважно стежити за кількома чинниками, які можуть вплинути на курс найближчим часом.


Суспільство
Африка - спонсор сильної спеки, що насувається

31 липня 2026, 19:16

Сумнівів немає і вже всі поінформовані - спека насувається. а тепер нам важливо – її інтенсивність та тривалість.


Цікаво
100 гривень за літр? Чому в Україні дорожчає пальне

30 липня 2026, 17:43

Україна зіткнулася з новою хвилею подорожчання пального. Причин одразу кілька: загострення ситуації на Близькому Сході, дефіцит нафтопродуктів у Європі, високий попит під час жнив та логістичні проблеми.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».