Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Хотіли провести сесію, щоб взяти 30 млн грн у кредит на газ

2018 11 06 кредит1

 

Сьогодні, 6 листопада, у міській раді планували провести 80-ту сесію. На порядку денному повинно було стояти одне питання – про надання дозволу КП «Смілакомунтеплоенерго» на отримання кредиту. За задумом нового директора КП, оскільки підприємство немає коштів на передоплату за газ, треба взяти кредит у банку. Розмір кредиту – 30 млн грн.
Не всі депутати зраділи ідеї взяття кредиту. А чим віддавати?
Хотіли заставити міське майно... Обговорювали, що можна заставити готель «Сміла», якісь приміщення КП «Смілакомунтеплоенерго»… самі ж оцінили це в три мільйони… А де ще взяти 27 млн?
Одні депутати кричали, що влада довела місто до ручки. Кредит – це чергова боргова яма. Не можна погоджуватись на кредит. Другі обранці говорили, що інших ідей немає, грошей немає, тож кредит – єдиний вихід.
Після тривалих суперечок сесія так і не розпочалась, бо не було кворуму. Не всі депутати посходились на засідання, а ті, що були – не хотіли реєструватись, тому що вважають, що питання взяття кредиту – досконально не вивчене, має багато підводних каменів і нюансів, тому можна наробити ще більших помилок і знищити економіку Сміли.
Після нарад і переговорів, керівники міста попросили представників ЗМІ вийти, тому що вони хочуть обговорити важливе питання за зачиненими дверима і винести до громади вже обдуману остаточну відповідь.
Тож як закінчиться епопея із взяттям кредиту – ще точно не зрозуміло.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Марина ДАНИЛЮК-ЯРМОЛАЄВА

 

Про мітинги не за персоналії, а за порядок в армії

 

Олександр ШВЕЦЬ

shvec

Про те, що визначено найпопулярніші чоловічі та жіночі імена, якими найчастіше називали новонароджених дітей

 

Юлія ДАНИЛЬЧЕНКО

Про те, що вік та супутні йому зміни – це нормально

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Курс валют наприкінці липня: чи варто чекати долар по 45 гривень і чому експерти не радять продавати євро

23 липня 2026, 17:34

Чи може долар зрости до 45 гривень і що буде з євро до кінця липня? Попри відносну стабільність валютного ринку, фінансисти радять уважно стежити за кількома чинниками, які можуть вплинути на курс найближчим часом.


Суспільство
Африка - спонсор сильної спеки, що насувається

31 липня 2026, 19:16

Сумнівів немає і вже всі поінформовані - спека насувається. а тепер нам важливо – її інтенсивність та тривалість.


Цікаво
100 гривень за літр? Чому в Україні дорожчає пальне

30 липня 2026, 17:43

Україна зіткнулася з новою хвилею подорожчання пального. Причин одразу кілька: загострення ситуації на Близькому Сході, дефіцит нафтопродуктів у Європі, високий попит під час жнив та логістичні проблеми.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».