Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Підсумки 2018 року: сміляни 4 рази перекривали дороги та організували блок-пости

2019 01 01 пидсумки

 

У буремному 2018 році було кілька подій, які зуміли смілян хоч трошки об’єднатися, вийти на мітинги та протести.
Ми спостерігали чотири масштабні акції з перекриттям доріг:

- 1 лютого сміляни перекрили трасу «Київ – Дніпро», яка проходить містом. Їх дістало те, що нас вперто і послідовно тиснуть, нав’язуючи взяти на себе 200 мільйонів боргу теплопостачального підприємства «Сміла Енергоінвест».
- 14 березня смілянські водії та представники «Авто Євро Сила – Сміла» кричали: «Смілянські дороги в гробу!». Вони винесли труну на дорогу, а потім відвезли її під стіни Будинку рад як нагадування для влади, що треба ремонтувати дороги.

- 30 липня смілянські активісти знову провели акцію "Сміла! Досить повзати по ямах!".

- 13 листопада, після мітингу під Будинком рад, сміляни розійшлись перекривати три основні дороги: в районі Загреблі біля шостої школи, в районі районної лікарні та біля "Затишку". Також були створені блок-пости як протест проти затримки опалювального сезону та нав’язування місту боргів.
По суті, акції протесту нічого не дали. Ми досі без якісних доріг, і найгірше те, що Смілі таки нав’язали чужі борги… Але все одно свідомі сміляни зрозуміли, що треба боротись, треба об’єднуватись і показувати свою громадську активність. Акції показали, що у місті з’явились нові молоді лідери, які можуть вивести на вулиці смілян.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Марина ДАНИЛЮК-ЯРМОЛАЄВА

 

Про мітинги не за персоналії, а за порядок в армії

 

Олександр ШВЕЦЬ

shvec

Про те, що визначено найпопулярніші чоловічі та жіночі імена, якими найчастіше називали новонароджених дітей

 

Юлія ДАНИЛЬЧЕНКО

Про те, що вік та супутні йому зміни – це нормально

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Курс валют наприкінці липня: чи варто чекати долар по 45 гривень і чому експерти не радять продавати євро

23 липня 2026, 17:34

Чи може долар зрости до 45 гривень і що буде з євро до кінця липня? Попри відносну стабільність валютного ринку, фінансисти радять уважно стежити за кількома чинниками, які можуть вплинути на курс найближчим часом.


Суспільство
Африка - спонсор сильної спеки, що насувається

31 липня 2026, 19:16

Сумнівів немає і вже всі поінформовані - спека насувається. а тепер нам важливо – її інтенсивність та тривалість.


Цікаво
100 гривень за літр? Чому в Україні дорожчає пальне

30 липня 2026, 17:43

Україна зіткнулася з новою хвилею подорожчання пального. Причин одразу кілька: загострення ситуації на Близькому Сході, дефіцит нафтопродуктів у Європі, високий попит під час жнив та логістичні проблеми.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».