Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

До служби зайнятості звернулися майже 5 тисяч колишніх військовослужбовців

2019 01 10 всу

 

«Загалом 4,8 тисяч демобілізованих військовослужбовців, які приймали участь у військових діях на Сході, шукали собі роботу, а торік за допомогою у працевлаштуванні звернулися майже 700 осіб», – повідомляє прес-служба обласного центру зайнятості.
Майже половина екс-військовослужбовців – віком до 35 років, третина – від 35 до 45 років, майже кожний п’ятий – старше 45 років. За освітнім рівнем 39 % становлять особи з вищою освітою, 45 % мають професійно-технічну освіту і кожен шостий отримав середню освіту.
За весь час за сприяння служби зайнятості роботу отримали майже 1,9 тис. демобілізованих учасників АТО, протягом того року понад 350 осіб працевлаштовано.
Також певна частина демобілізованих повертається до військової служби за контрактом.
За весь час 139 безробітних з числа військовослужбовців учасників АТО за фінансової підтримки Фонду загальнообов’язкового державного страхування України на випадок безробіття започаткували власну справу, торік 12 осіб стали підприємцями.
Найпоширенішими видами економічної діяльності є – оптова та роздрібна торгівля, галузі транспорту та зв’язку, сільське господарство, переробна промисловість.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Марина ДАНИЛЮК-ЯРМОЛАЄВА

 

Про мітинги не за персоналії, а за порядок в армії

 

Олександр ШВЕЦЬ

shvec

Про те, що визначено найпопулярніші чоловічі та жіночі імена, якими найчастіше називали новонароджених дітей

 

Юлія ДАНИЛЬЧЕНКО

Про те, що вік та супутні йому зміни – це нормально

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Курс валют наприкінці липня: чи варто чекати долар по 45 гривень і чому експерти не радять продавати євро

23 липня 2026, 17:34

Чи може долар зрости до 45 гривень і що буде з євро до кінця липня? Попри відносну стабільність валютного ринку, фінансисти радять уважно стежити за кількома чинниками, які можуть вплинути на курс найближчим часом.


Суспільство
Африка - спонсор сильної спеки, що насувається

31 липня 2026, 19:16

Сумнівів немає і вже всі поінформовані - спека насувається. а тепер нам важливо – її інтенсивність та тривалість.


Цікаво
100 гривень за літр? Чому в Україні дорожчає пальне

30 липня 2026, 17:43

Україна зіткнулася з новою хвилею подорожчання пального. Причин одразу кілька: загострення ситуації на Близькому Сході, дефіцит нафтопродуктів у Європі, високий попит під час жнив та логістичні проблеми.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».