Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Анатолій Підгорний

 

голова обласної ради


Про зустріч з жителями кількох сіл Смілянського району


–Мав приємну нагоду зустрітися із жителями кількох сіл Смілянщини та трудовими колективами бюджетоутворювальних підприємств.
Говорили про традиційні проблеми, які характерні не лише для жителів Макіївки, Балаклеї чи Холоднянського, а й для області загалом.
Водопостачання та водовідведення, ремонт занедбаних будинків культури і ремонт доріг територіального значення - ось що турбує людей.
Що будемо робити?
–фахова оцінка стану будівель та комунікацій;
–розробка проєкту на ремонт чи реконструкцію;
–співпраця з депутатами: ОТГ, район, область;
–включення проєкту до обласної чи державної програми.
Подібні проблеми є в багатьох селах Черкащини. Проте із завершенням децентралізації громади отримають більше повноважень. Якщо будуть активно співпрацювати із депутатами районних та обласних рад, то їхні ініціативи швидше знаходитимуть фінансовий ресурс.
Так, всі будинки культури та водогони за рік не відремонтують, бо ще є ряд інших проблем, але починати з чогось треба. За нашу каденцію коштом державного та обласного бюджетів відремонтовано чимало БК та водогонів в області, «ЧЕРКАЩАНИ» знають, як це робити і продовжать надалі.
Єдине, що варто усвідомити: маючи чітку вертикаль влади в органах місцевого самоврядування, проблемні питання вирішуються значно швидше. Маючи голову ОТГ, районного та обласного депутата від однієї політичної сили, який зацікавлений у розвитку регіону, усі ці труднощі долати легше.
До речі, в минулій каденції в обласній раді не було депутата від ВО "ЧЕРКАЩАНИ", який мав представляти інтереси смілян. Тепер, зокрема від Смілянщини, до облради балотуються: Юрій Сегеда, Зоя Зирянова, Олександр Головченко та Софія Гнідая.
Сьогодні кандидати від ВО "ЧЕРКАЩАНИ" йдуть на вибори до усіх рівнів рад Черкащини. Тож тепер маємо на меті працювати не точково, реагуючи на персональні звернення людей, а більш системно, аби цілісно розвивати область.

 

Із допису у ФБ

 

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Марина ДАНИЛЮК-ЯРМОЛАЄВА

 

Про мітинги не за персоналії, а за порядок в армії

 

Олександр ШВЕЦЬ

shvec

Про те, що визначено найпопулярніші чоловічі та жіночі імена, якими найчастіше називали новонароджених дітей

 

Юлія ДАНИЛЬЧЕНКО

Про те, що вік та супутні йому зміни – це нормально

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Курс валют наприкінці липня: чи варто чекати долар по 45 гривень і чому експерти не радять продавати євро

23 липня 2026, 17:34

Чи може долар зрости до 45 гривень і що буде з євро до кінця липня? Попри відносну стабільність валютного ринку, фінансисти радять уважно стежити за кількома чинниками, які можуть вплинути на курс найближчим часом.


Суспільство
Африка - спонсор сильної спеки, що насувається

31 липня 2026, 19:16

Сумнівів немає і вже всі поінформовані - спека насувається. а тепер нам важливо – її інтенсивність та тривалість.


Цікаво
100 гривень за літр? Чому в Україні дорожчає пальне

30 липня 2026, 17:43

Україна зіткнулася з новою хвилею подорожчання пального. Причин одразу кілька: загострення ситуації на Близькому Сході, дефіцит нафтопродуктів у Європі, високий попит під час жнив та логістичні проблеми.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».