Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Паніка навколо коронавіруса багато в чому надумана, - вірусолог Надія Жолобак

2020 03 23 panika

 

Мікробіолог та вірусолог, кандидат біологічних наук, старший науковий сотрудник Інститут мікробіології та вірусології імені Д.К. Заболотного НАН України Надія Жолобак розповіла UKRLIFE.TV про коронавірус, чим він небезпечний і як займатися його профіктикою.
За її словами, коронавірус відомий вірусологам вже 50 років, паніка навколо коронавіруса у багато чому надумана, карантин - це досить правильно в сучасному світі.
Детальніше дивіться у відео тут:

 

scroll back to top

Коментарі  

Олександр К.
0 #1 Олександр К. 24.03.2020, 13:41
Яка тітонька життєрадісна. Знає про короновірус вже 50 років. І не боїться. Цікаво, навіщо тоді вірусологи, якщо вони знають все про віруси, крім того як від них лікуватися?
Паніка надумана? З'їздіть у Італію про це розкажіть... Там трупи вже військові вивозять.
А в Україну масово повертаються заробітчани, туристи. І ніхто їх не перевіряє. При нашому розвитку медицини і при таких "вірусолухах" паніка геть зовсім не надумана. Вона навіть замала.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Марина ДАНИЛЮК-ЯРМОЛАЄВА

 

Про мітинги не за персоналії, а за порядок в армії

 

Олександр ШВЕЦЬ

shvec

Про те, що визначено найпопулярніші чоловічі та жіночі імена, якими найчастіше називали новонароджених дітей

 

Юлія ДАНИЛЬЧЕНКО

Про те, що вік та супутні йому зміни – це нормально

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Курс валют наприкінці липня: чи варто чекати долар по 45 гривень і чому експерти не радять продавати євро

23 липня 2026, 17:34

Чи може долар зрости до 45 гривень і що буде з євро до кінця липня? Попри відносну стабільність валютного ринку, фінансисти радять уважно стежити за кількома чинниками, які можуть вплинути на курс найближчим часом.


Суспільство
Африка - спонсор сильної спеки, що насувається

31 липня 2026, 19:16

Сумнівів немає і вже всі поінформовані - спека насувається. а тепер нам важливо – її інтенсивність та тривалість.


Цікаво
100 гривень за літр? Чому в Україні дорожчає пальне

30 липня 2026, 17:43

Україна зіткнулася з новою хвилею подорожчання пального. Причин одразу кілька: загострення ситуації на Близькому Сході, дефіцит нафтопродуктів у Європі, високий попит під час жнив та логістичні проблеми.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».