Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Економіка

Душ для диких хрюш

Креативний знак встановили смілянські лісівники. Він, певне, чи не єдиний такий на теренах області. Про це «Сміла.UA» повідомив наш читач Костянтин Полубінський.
– Їхав недавно лісовою дорогою і сфотографував цікавий знак, яким позначено місце купання диких кабанів, – розповідає Костянтин. І додає, напевно, у тій калюжі постійно бовталися дикі свині, тож лісники її обгородили, щоб люди бачили.
– Один з наших лісничих справді взяв на себе таку ініціативу. І поставив невеличкий тинок там, де, зазвичай збирається дощова вода. Це в лісі неподалік Малого Старосілля та Буди-Орловецької, – пояснює головний лісничий Смілянського лісгоспу Олександр Шкодич.
За його словами, метою позначки є бажання змінити ставлення людей до природи, до лісу та диких тварин, котрі там мешкають.


Людмила ВАНІНА

2016 10 26 хрюш2016 10 26 хрюш 1

На знімках: місце купання диких кабанів

 

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Марина ДАНИЛЮК-ЯРМОЛАЄВА

 

Про мітинги не за персоналії, а за порядок в армії

 

Олександр ШВЕЦЬ

shvec

Про те, що визначено найпопулярніші чоловічі та жіночі імена, якими найчастіше називали новонароджених дітей

 

Юлія ДАНИЛЬЧЕНКО

Про те, що вік та супутні йому зміни – це нормально

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Курс валют наприкінці липня: чи варто чекати долар по 45 гривень і чому експерти не радять продавати євро

23 липня 2026, 17:34

Чи може долар зрости до 45 гривень і що буде з євро до кінця липня? Попри відносну стабільність валютного ринку, фінансисти радять уважно стежити за кількома чинниками, які можуть вплинути на курс найближчим часом.


Суспільство
Чи будемо з медом: яка ситуація на пасіках Черкащини

23 липня 2026, 16:28

2026 07 23 medЛітр акацієвого меду на Черкащині коштує від 400 до 600 гривень. Попри весняні заморозки та примхи погоди, місцеві пасічники отримали до 15 кілограмів меду з вулика


Цікаво
Ціни на продукти в Україні: яйця дешевшають, хліб може подорожчати

16 липня 2026, 17:44

У червні в Україні подешевшали яйця, картопля, капуста та низка інших продуктів. Водночас експерти прогнозують подорожчання хліба, а деякі сезонні овочі досі коштують дорожче, ніж торік.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».