Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Економіка

Рятувальники провели для учнів Смілянської школи-колегіум масштабний захід

2016-04-21-3Починаючи з 30-х років минулого сторіччя на території колишнього Радянського Союзу ввели в практику проведення Днів цивільної оборони. Тоді населення більше готували до захисту від зброї масового ураження. Зараз же спектр цих заходів більш розширений, адже охоплює всі сфери безпечної поведінки у непередбачуваних ситуаціях.
19 квітня у Смілянській загальноосвітній школі-колегіумі №3 пройшов «День цивільного захисту». Його організаторами виступили педагогічний колектив начального закладу, Смілянський районний відділ Управління ДСНС України у Черкаській області, військові, представники Смілянського відділу поліції ГУ Національної поліції в Черкаській області та працівники комунального господарства. Такі заходи проводяться щорічно, наприкінці навчального року і є своєрідним підведенням підсумків засвоєння учнями матеріалу з основ безпеки життєдіяльності.
За традицією, захід розпочався із відкритих уроків, після чого пролунав дзвінок, який сповістив про умовну надзвичайну подію.
Педагогічний колектив організовано здійснив евакуацію учнів на подвір'я навчального закладу. В цей час до місця пригоди оперативно прибули задіяні у навчаннях рятувальники Смілянської пожежно-рятувальної частини.
Найцікавішою частиною заходу для школярів став показ пожежно-рятувальної техніки. Фахівці ДСНС продемонстрували учням пожежно-технічне обладнання та спорядження, яке мають на озброєнні смілянські вогнеборці та використовують під час ліквідації наслідків пожеж та інших надзвичайних подій.
Хлопчики та дівчата з великою зацікавленістю розглядали різноманітні технічні засоби та ставили багато питань з приводу роботи бійців ДСНС. Найемоційнішим став момент коли дітям дозволили приміряти захисний одяг вогнеборців, а також побачити як рятувальники ліквідовують умовну пожежу. Школярі мали змогу потримати в руках пожежний ствол та разом із працівниками Служби порятунку подати воду до осередку «пожежі». Учасники заходу швидко увійшли в роль рятувальників та наввипередки заскакували до пожежного автомобіля.
Співробітники ДСНС сподіваються, що ця зустріч запам'ятається дітям надовго, адже подібні заходи допомагають дізнатись багато нового про професію рятувальника, а також навчити підростаюче покоління основним правилам безпеки життєдіяльності.

За інформацією управління ДСНС України в Черкаській області

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Юлія ДАНИЛЬЧЕНКО

Про те, що вік та супутні йому зміни – це нормально

 

Віталій ПОРТНИКОВ

Про міністрів оборони

 

 

Марина ДАНИЛЮК-ЯРМОЛАЄВА

 

Про Зеленського, Федорова і Сирського

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
57% бізнесу Смілянської громади не розкриває фінансової звітності – дослідження Clarity Project

20 липня 2026, 14:29

2026 07 20 zvitНа платформі Clarity Project, де розміщують аналітику Prozorro та перевірку контрагентів, розмістили допис про показники смілянського бізнесу.


Суспільство
В області родина фермерів збирає надранній урожай цукрової кукурудзи

21 липня 2026, 17:21

2026 07 21 kukurВирощування солодкої кукурудзи може стати успішною родинною справою для мешканців села. В цьому на власному досвіді переконалася родина Володимира Ведмеденка із села Худяки нашого району.


Цікаво
Ціни на продукти в Україні: яйця дешевшають, хліб може подорожчати

16 липня 2026, 17:44

У червні в Україні подешевшали яйця, картопля, капуста та низка інших продуктів. Водночас експерти прогнозують подорожчання хліба, а деякі сезонні овочі досі коштують дорожче, ніж торік.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».