Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Економіка

Шахрай, який видавав себе працівником поліції, ошукав пенсіонерку на 30 тис. грн.

Незважаючи на неодноразові попередження правоохоронців про різного роду шахрайства, у тому числі й телефонні, наші люди продовжують потрапляти на гачок зловмисників. Про це повідомляє прес-служба черкаської обласної прокуратури.
Так, 89 - річній жінці зателефонував невідомий, представився працівником поліції та повідомив, що її син вчинив злочин, за що йому загрожує кримінальна відповідальність. Водночас, шахрай запропонував вирішити питання за допомогою грошей. Пенсіонерка відразу і без вагань погодилася та передала в руки шахраю 30 тисяч гривень. Лише згодом жінка зрозуміла, що її ошукали та викликала працівників поліції.
За фактом заволодіння чужим майном шляхом обману чи зловживання довірою внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України і ведуться розшукові дії, аби встановити осіб, причетних до вказаного злочину.
Обласна прокуратура вкотре звертається із застереженнями: будьте уважні й обережні при спілкуванні із незнайомцями, не перераховуйте і не передавайте гроші невідомим особам, обов’язково перевіряйте інформацію, а у випадку виявлення шахрайських дій – негайно повідомляйте поліцію.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Марина ДАНИЛЮК-ЯРМОЛАЄВА

 

Про мітинги не за персоналії, а за порядок в армії

 

Олександр ШВЕЦЬ

shvec

Про те, що визначено найпопулярніші чоловічі та жіночі імена, якими найчастіше називали новонароджених дітей

 

Юлія ДАНИЛЬЧЕНКО

Про те, що вік та супутні йому зміни – це нормально

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Курс валют наприкінці липня: чи варто чекати долар по 45 гривень і чому експерти не радять продавати євро

23 липня 2026, 17:34

Чи може долар зрости до 45 гривень і що буде з євро до кінця липня? Попри відносну стабільність валютного ринку, фінансисти радять уважно стежити за кількома чинниками, які можуть вплинути на курс найближчим часом.


Суспільство
Місцями можливі невеликі короткочасні дощі

25 липня 2026, 06:45

У вихідні атмосфера не презентує суттєвих змін. Спокійний перебіг синоптичних процесів забезпечуватиме антициклон з південного заходу «Norbert».


Цікаво
Поки ми купуємо карпатські чаї "з мохом" - в Карпатах страждає екосистема

24 липня 2026, 17:46

2026 07 24 mohТе, що ви бачите на фото в горах - це екологічне варварство. Про це через свої соцмережі говорить "Турінформ Закарпаття".


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».