Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Економіка

Керманич Сміли зробив собі «європейську» зарплату

Справді гідну зарплату «вибив» собі нинішній очільник міста Віктор Федоренко. На передноворічній сесії міської ради депутати дружно проголосували за те, щоб керманичу Сміли щомісяця доплачували до посадового окладу ще 500 відсотків премії та 100 відсотків надбавки «за виконання особливо важливої роботи».
Враховуючи, що посадовий оклад міського голови становить майже 3600 гривень, то нова зарплатня пана Федоренка з усіма доплатами перевищуватиме 25 тисяч гривень на місяць. І це не враховуючи виплат на оздоровлення та інших премій і доплат.
У той час, коли голові районної ради Володимиру Грошеву депутати дозволили мати премію лише 300 відсотків від посадового окладу, виконуючий обов’язки міського голови замахнувся аж на 500 процентів премії.
І ніхто з депутатів міської ради не присоромив Віктора Антоновича – хіба ж можна так гребти під себе, коли багато смілян працюють на півтори тисячі гривень зарплати або отримують пенсію 1300-1400 гривень?
Щоправда, депутат Анатолій Голуб в особистій розмові запевнив мене, що виступав проти такої «європейської» зарплати міського очільника. Але переважна більшість його колег проголосували «за».
Тут доречно згадати попереднього міського голову Вадима Решетняка. А чого б пану Федоренку не взяти приклад із цієї людини, яка на свою річну зарплату мера накупила дітям новорічних подарунків?
До речі, пан Решетняк за власні кошти ремонтував вулиці рідного міста, збудував новий фонтан та створив галерею скульптур у парку культури й відпочинку.
Однак Віктор Антонович пішов своїм шляхом. Керманич Сміли умовив депутатів міської ради високо оцінити його заслуги перед смілянською громадою.
На сесії 29 грудня 2016 року народні обранці прийняли рішення про належну оплату праці міського очільника.
«Встановити Федоренку В.А. – секретарю міської ради з 01.01.2017 року:
- надбавку за виконання особливо важливої роботи у розмірі 100% посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років;
- премію у розмірі 500% посадового окладу у межах фонду преміювання та економії фонду оплати праці;
- одноразову премію у межах фонду преміювання та економії фонду оплати праці: а) за виконання особливо важливої роботи; б) з нагоди державних і професійних свят – в однаковому розмірі для всіх працівників виконкому; в) з нагоди ювілейних дат, а саме 50-ти та 60-ти років, у розмірі, не більшому за середньомісячну заробітну плату працівника-ювіляра в межах кошторису;
- матеріальну допомогу на оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі середньомісячної заробітної плати та матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань у розмірі середньомісячної заробітної плати».
Що ж, пан керманич себе не обділив. Врахував навіть побутові питання. Зате освітянам і медикам доведеться затягнути паски та йти у відпустку за власний рахунок – щоб зекономити бюджетні кошти.
Ті самі, що підуть на високі зарплати можновладців з міськвиконкому.

Вадим НІКІТІН

scroll back to top

Коментарі  

Едуард Володимирови
+5 #16 Едуард Володимирови 17.01.2017, 20:06
Люди повинні отримувати достойну заробітну плату, якщо вони добросовісно та якісно виконують свою роботу та обов’язки. А ми бачимо ситуацію при якій місто Сміла досить впевнено стає ССТ - селищем сільського типу. При чому далеко не найкращого сільського типу. Дороги страшні, брудно, розбито, темно, навіть в центрі! Літом все в амброзії і так можна продовжувати довго. То ж задамо собі питання - чому? В чому чи в кому причина? І що з цим робити далі?
Цитата
Віктор
+2 #15 Віктор 17.01.2017, 13:51
Станом на 17.01.2017 р. вчителі не отримали аванс, хоча раніше отримували його 12-13 числа. Пане Федоренко, відмовтесь від своєї зарплати на користь вчителів.
Цитата
Ирина
+7 #14 Ирина 15.01.2017, 14:57
Я згідна, що мер має право на гідну зарплатню, але не тоді, коли вчитель повинен брати 10 днів за свій рахунок, в місті немає жодної нормальної дороги і не працюють підприємства. Тобто, я буду жити на широку ногу( бо є ще й бізнес), а всі як можуть, так хай і виживають. Якийсь "Пир во время чумы".
Цитата
Вадим
+6 #13 Вадим 15.01.2017, 05:45
Так хіба він мер?! І за які, пробачте, такі заслуги?! Ви вулиці наші бачили?! А смітники?! А прибирання снігу та комунальні тарифи?! Мо же це і е його заслуги?!!! Повна маячня!
Цитата
Олександр К.
+4 #12 Олександр К. 14.01.2017, 18:40
До Аліни. А ви впевнені, що не буде красти? Вже те, що в нього така зарплата, коли не хватає на зарплати вчителям (до речі зовсім невеликі). Мені здається, що сума, яка потрібна для всіх тих підвищень, більша ніж буде "зекономлено" на "відпустках" вчителів. А премію, як правило, дають за хорошу роботу. Хотілося б знати, яких таких успіхів досягли наші "керманичі".
Цитата
Тимур
+7 #11 Тимур 14.01.2017, 13:05
Значить, на надбавку вчителям за заміни (бо їм за то нічого не платять) і інші перечислення грошей нема, а на держ.забезпечення і так уже "упітанного" в.о.міськглави - є... Люди, та шо ж це таке робиться?! Уже давно пора йти на вибори і вибирати нормального міськглаву. А пост про Решетняка я повністю підтримую. Він хоч шось корисне і безкорисливо зробив на благо міста...
Цитата
Михаил Слободенюк
-8 #10 Михаил Слободенюк 13.01.2017, 18:49
Смешно даже, а вы хотели что бы мер работал за 2000 тысячи?
Что бы мер получал зарплату как продавщица? Самим не смешно?
Полностью согласен с Алиной. Да и 20 тысяч не такая уж и большая зарплата, если уже на то пошло. Даже 1000 долларов нету.
Никто дальше своего носа не хочет смотреть.
И насколько мне известно не мер решает какую пенсию платить, к чему это вообще? Статья типа если я получаю 1000, все должны получать 1000.
Цитата
Алина
-12 #9 Алина 13.01.2017, 14:41
Пусть лучше зарплату достойную получает, чем ворует в 10 раз больше, а вы и знать не будете...
Цитата
Олег Вадимович
+10 #8 Олег Вадимович 12.01.2017, 23:04
Пани Голубці та Таранці, де ж ваші, так звані " громадські активістські позиції". Чи у вас хватає душку боротися тільки з Косенком, який не дозволяв собі білше 50 відсотків надбавки, і то тільки тоді, коли мав змогу додати і працівникам.
Цитата
Ілона
+14 #7 Ілона 12.01.2017, 17:57
Потрібно, щоб Вадим Володимирович Решетняк повернувся до Сміли. Він справжній меценат, він витрачав на розвиток Сміли власні грошові кошти. Він робив добро людям і ніколи не піарився цим.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Марина ДАНИЛЮК-ЯРМОЛАЄВА

 

Про мітинги не за персоналії, а за порядок в армії

 

Олександр ШВЕЦЬ

shvec

Про те, що визначено найпопулярніші чоловічі та жіночі імена, якими найчастіше називали новонароджених дітей

 

Юлія ДАНИЛЬЧЕНКО

Про те, що вік та супутні йому зміни – це нормально

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Курс валют наприкінці липня: чи варто чекати долар по 45 гривень і чому експерти не радять продавати євро

23 липня 2026, 17:34

Чи може долар зрости до 45 гривень і що буде з євро до кінця липня? Попри відносну стабільність валютного ринку, фінансисти радять уважно стежити за кількома чинниками, які можуть вплинути на курс найближчим часом.


Суспільство
У селі на Канівщині ще одна парафія перейшла до ПЦУ

25 липня 2026, 12:12

2026 07 25 cerkvaУ селі Хмільна, що на Канівщині, парафія розірвала зв’язки з УПЦ московського патріархату і доєдналася до автокефальної Православної Церкви Україні


Цікаво
Поки ми купуємо карпатські чаї "з мохом" - в Карпатах страждає екосистема

24 липня 2026, 17:46

2026 07 24 mohТе, що ви бачите на фото в горах - це екологічне варварство. Про це через свої соцмережі говорить "Турінформ Закарпаття".


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».