Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Економіка

Людяність у дії: приєднайся до донорів 21 серпня у міській лікарні

 

 

21 серпня на базі КНП «Смілянська міська лікарня» (вул. Софіївська, 2, приміщення колишньої районної лікарні) працюватиме виїзна бригада з Черкаського обласного центру служби крові.

Як зазначають на сайті Смілянської міськради, початок прийому: з 08:00. Запис обов’язковий за телефоном: (093) 065 70 52.


Наголошують, з собою потрібно мати паспорт. Перед донацією — не вживати жирної їжі, молочних продуктів, алкоголю, не палити.
Медики запрошують всіх охочих стати донорами, адже це прояв людяності й турботи, це можливість врятувати життя та підтримати тих, хто щодня потребує переливання крові.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Марина ДАНИЛЮК-ЯРМОЛАЄВА

 

Про мітинги не за персоналії, а за порядок в армії

 

Олександр ШВЕЦЬ

shvec

Про те, що визначено найпопулярніші чоловічі та жіночі імена, якими найчастіше називали новонароджених дітей

 

Юлія ДАНИЛЬЧЕНКО

Про те, що вік та супутні йому зміни – це нормально

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Курс валют наприкінці липня: чи варто чекати долар по 45 гривень і чому експерти не радять продавати євро

23 липня 2026, 17:34

Чи може долар зрости до 45 гривень і що буде з євро до кінця липня? Попри відносну стабільність валютного ринку, фінансисти радять уважно стежити за кількома чинниками, які можуть вплинути на курс найближчим часом.


Суспільство
ДНК-експертиза підтвердила загибель захисника Юрія Щербаня

29 липня 2026, 16:32

2026 07 29 yuriyСмілянська громада знову отримала трагічну звістку. Підтвердилася загибель військовослужбовця Юрія Вікторовича Щербаня, 1984 року народження.


Цікаво
Студентка хвалилася, як їй бабця розповідала, що в СРСР хліб коштував 20 копійок і медицина була безкоштовна

29 липня 2026, 17:25

2026 07 29 sovokЦе старе радянське фото має кілька версій. Але про нього трохи пізніше. А почнемо здалеку.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».