Економіка
- Деталі
-
Суспільство
-
02 вересня 2025, 11:24

Нова сторінка в історії освіти Черкащини: в області відкрили ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Захисників України.
Про це повідомляє голова ОВА Ігор Табурець.
За його словами, перший набір до військового ліцею – це 68 мотивованих ліцеїстів, кожен із яких пройшов конкурсний відбір.
«Подивіться на цих хлопців і дівчат! Разом з батьками вони зробили свій важливий вибір. І тут я хочу відразу подякувати всім, завдяки кому нам вдалось реалізувати цей освітній проєкт. А також усій педагогічній команді ліцею», − говорить очільник області.
І додає, 1 вересня ліцеїстам урочисто вручили перші шеврони.
«Вірю, що носитимуть їх з гідністю. І покажуть себе в навчанні якнайкраще. Від ОВА подбали і про подарунки для матеріально-технічної бази закладу – щоб здобували потрібні навички на практиці», − наголошує голова обласної військової адміністрації Ігор Табурець.
І підсумовує, новий навчальний рік у нас в області розпочався для понад 111 тис. школярів, з них першокласників – більше 8,2 тис.