Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Економіка

На щиті у громади району повернулись 9 воїнів

 

 

Наш район провів останнім шляхом захисників, які віддали життя за незалежність рідної землі на війні з російськими окупантами. Минулого тижня на щиті повернулись додому 9 воїнів.
Як повідомляє голова Черкаської районної військової адміністрації Валерія Яненко, у Черкаській громаді назавжди попрощалися із воїнами – Ігорем Кононцем, Ігорем Давиденком, Глібом Левченком, Олександром Бородюком та Володимиром Сластіним.
Ігор Кононець – сержант, під час повномасштабного вторгнення призваний на військову службу. Проходив службу на посаді техніка-водія прикордонної застави.
Загинув на Сумщині, захищаючи Україну.
Ігор Давиденко- з початком повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини. Служив у десантно-штурмовому батальйоні на посаді стрілець-снайпер.
У 2023-му Ігор пішов на свій останній бій у Запорізькій області. До жовтня 2025-го року вважався зниклим безвісти.
Гліб Левченко - з початком повномасштабного вторгнення без вагань став на захист Батьківщини. Служив у лавах Державної прикордонної служби України, був помічником гранатометника.
Він мужньо виконував свій обов’язок і загинув під час виконання бойового завдання на Харківщині.
Олександр Бородюк - під час служби виконував обов’язки стрільця відділення охорони та забезпечення відділу функціонування безпілотних авіаційних систем. Серце воїна зупинилося внаслідок важкої хвороби.
Володимир Сластін - після початку повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини, проходив службу на посаді водія взводу матеріального забезпечення. Життя захисника забрала невиліковна хвороба.
У Балаклеївській громаді назавжди попрощалися із воїном - Володимиром Ісаченком. Він був солдатом, такелажником 2 евакуаційного відділення 3 евакуаційного взводу евакуаційної роти ремонтно-відновлювального батальйону частини. Загинув 2 жовтня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу селища Цукурине Покровського району Донецької області.
У Чигиринській громаді назавжди попрощалися із воїном – Геннадієм Гвоздоком. У у 2022 році виявив бажання стати до лав територіальної оборони, а вже у 2023 році був призваний на військову службу у званні старшого сержанта, на посаді навідника 2 аеромобільного відділення 3 аеромобільного взводу 1 аеромобільної роти 1 аеромобільного батальйону військової частини. Виконуючи бойові завдання, неодноразово отримував поранення, але завжди повертався до побратимів. На жаль, під час одного з бойових виходів зв’язок із Геннадієм обірвався. Він загинув 4 липня 2024 року вірний військовій присязі, проявивши мужність і стійкість в бою в районі населеного пункту Георгіївка Донецької області внаслідок артилерійського обстрілу з боку ворога.
У Руськополянській громаді назавжди попрощалися із воїном - Сергієм Гапоненком. У у вересні 2022 року став на захист України, виконував бойові завдання на Донецькому та Запорізькому напрямках. Попри поранення і значне погіршення здоров’я, Сергій Іванович не залишив служби — продовжував працювати як водій-електрик відділення енергозабезпечення, виконуючи інженерні завдання на Курському напрямку. Він пішов із життя через ускладнення хвороб, які розвинулися під час служби.
У Канівській громаді назавжди попрощалися з воїном-Сергієм Гаджієвим, який служив у лавах ЗСУ на посаді стрільця-помічника гранатометника 3 відділення охорони 3 взводу охорони 1 роти охорони батальйону охорони.
Вірний військовій присязі на вірність українському народу, мужньо виконуючи військовий обов’язок, Сергій загинув 7 лютого 2023 року на Донецькому напрямку.
«Щирі співчуття рідним, друзям та бойовим побратимам. Пам’ять про мужніх і відданих Україні захисників житиме вічно в наших серцях!», − говорить голова РВА Валерія Яненко.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Марина ДАНИЛЮК-ЯРМОЛАЄВА

 

Про мітинги не за персоналії, а за порядок в армії

 

Олександр ШВЕЦЬ

shvec

Про те, що визначено найпопулярніші чоловічі та жіночі імена, якими найчастіше називали новонароджених дітей

 

Юлія ДАНИЛЬЧЕНКО

Про те, що вік та супутні йому зміни – це нормально

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Курс валют наприкінці липня: чи варто чекати долар по 45 гривень і чому експерти не радять продавати євро

23 липня 2026, 17:34

Чи може долар зрости до 45 гривень і що буде з євро до кінця липня? Попри відносну стабільність валютного ринку, фінансисти радять уважно стежити за кількома чинниками, які можуть вплинути на курс найближчим часом.


Суспільство
У селі на Канівщині ще одна парафія перейшла до ПЦУ

25 липня 2026, 12:12

2026 07 25 cerkvaУ селі Хмільна, що на Канівщині, парафія розірвала зв’язки з УПЦ московського патріархату і доєдналася до автокефальної Православної Церкви Україні


Цікаво
Поки ми купуємо карпатські чаї "з мохом" - в Карпатах страждає екосистема

24 липня 2026, 17:46

2026 07 24 mohТе, що ви бачите на фото в горах - це екологічне варварство. Про це через свої соцмережі говорить "Турінформ Закарпаття".


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».