Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Економіка

Мер Сміли: бюджет не витрачав коштів на острів, ЗСУ - підтримують постійно

Широкого резонансу набула публікація про детальний план території та заплановане створення рекреаційної зони на острові біля пляжа в мікрорайоні Загребля. Сміляни, м'яко кажучи, піддали критиці такі кроки влади.
Міський голова Сміли прокоментував це під час свого прямого ефіру.

 

 

Сергій Ананко зазначив, що документація для рекреаційної зони відпочинку на острові річки Тясмин була розроблена ще в далекому 2021 році за ініціативи та кошти інвесторів. Зараз у того інвестора плани змінились, тому місто відкрито шукає всіх охочих, хто готовий долучитися до розвитку цієї території. Щодо бюджету громади, уточнив мер, жодних коштів на це не витрачено.
Щодо ЗСУ інформує Сергій Ананко: "У бюджеті цього року передбачено понад 30 млн грн на підтримку наших захисників. Для порівняння, цієї суми вистачило б на повну реконструкцію центру міста." Також він додав: вся інформація про процеси розвитку території, графіки та відео засідань, оголошення про аукціони, які проводить місто — доступні на сайті міської ради: https://smila-rada.gov.ua/

Сергій Ананко запевнив, місто працює прозоро і планує розвиток так, щоб і громада, і інфраструктура отримали користь.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Марина ДАНИЛЮК-ЯРМОЛАЄВА

 

Про мітинги не за персоналії, а за порядок в армії

 

Олександр ШВЕЦЬ

shvec

Про те, що визначено найпопулярніші чоловічі та жіночі імена, якими найчастіше називали новонароджених дітей

 

Юлія ДАНИЛЬЧЕНКО

Про те, що вік та супутні йому зміни – це нормально

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Курс валют наприкінці липня: чи варто чекати долар по 45 гривень і чому експерти не радять продавати євро

23 липня 2026, 17:34

Чи може долар зрости до 45 гривень і що буде з євро до кінця липня? Попри відносну стабільність валютного ринку, фінансисти радять уважно стежити за кількома чинниками, які можуть вплинути на курс найближчим часом.


Суспільство
У селі на Канівщині ще одна парафія перейшла до ПЦУ

25 липня 2026, 12:12

2026 07 25 cerkvaУ селі Хмільна, що на Канівщині, парафія розірвала зв’язки з УПЦ московського патріархату і доєдналася до автокефальної Православної Церкви Україні


Цікаво
Поки ми купуємо карпатські чаї "з мохом" - в Карпатах страждає екосистема

24 липня 2026, 17:46

2026 07 24 mohТе, що ви бачите на фото в горах - це екологічне варварство. Про це через свої соцмережі говорить "Турінформ Закарпаття".


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».