Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Економіка

Погожа погода на вихідні

 

 

Синоптична ситуація над нашим регіоном стабілізувалася.
Як зазначає директор обласного гідрометцентру Віталій Постригань, у період до17 листопада Черкащина перебуватиме під впливом антициклону, тож нас чекає погожа, переважно суха й аномально тепла погода, як для середини листопада. Лише вночі 17 листопада малоактивний атмосферний фронт циклону Quirin може принести невеликий дощ. Середньодобова температура становитиме 6–9°, що на 3–6° вище за норму. Температура: вночі: 2–7° тепла
вдень: 8–13° тепла
Південно-західні повітряні маси продовжать надходити у наш регіон. Через це у нічні та ранкові години частішатимуть тумани, особливо в понижених ділянках рельєфу.Водіям і пішоходам варто бути максимально уважними — видимість може погіршуватися раптово.
За попередніми прогнозними оцінками, на початку наступного робочого тижня активізується циклонічна діяльність. У прогнози повернуться дощі, можливі опади в різних фазах. Південні вітри зміняться на північні, тож аномальне листопадове тепло буде поступово згасати.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Марина ДАНИЛЮК-ЯРМОЛАЄВА

 

Про мітинги не за персоналії, а за порядок в армії

 

Олександр ШВЕЦЬ

shvec

Про те, що визначено найпопулярніші чоловічі та жіночі імена, якими найчастіше називали новонароджених дітей

 

Юлія ДАНИЛЬЧЕНКО

Про те, що вік та супутні йому зміни – це нормально

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Курс валют наприкінці липня: чи варто чекати долар по 45 гривень і чому експерти не радять продавати євро

23 липня 2026, 17:34

Чи може долар зрости до 45 гривень і що буде з євро до кінця липня? Попри відносну стабільність валютного ринку, фінансисти радять уважно стежити за кількома чинниками, які можуть вплинути на курс найближчим часом.


Суспільство
Буде переважно сонячна та суха погода

24 липня 2026, 06:54

Атмосферна циркуляція з початку літнього сезону не сприяла формуванню потужних теплових куполів над нашим регіоном, на відміну від Західної Європи, де такі процеси спостерігалися частіше з тривалою та інтенсивною спекою.


Цікаво
Ціни на продукти в Україні: яйця дешевшають, хліб може подорожчати

16 липня 2026, 17:44

У червні в Україні подешевшали яйця, картопля, капуста та низка інших продуктів. Водночас експерти прогнозують подорожчання хліба, а деякі сезонні овочі досі коштують дорожче, ніж торік.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».