Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Економіка

Висадили “Дерева гідності” в рамках кампанії “16 днів проти насильства”

 

 

В рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» поліцейські взяли участь у заході організованим Громадською організацією «Десяте квітня» біля Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького у Черкасах.
Про це повідомляють в обласному управлінні поліції.
Правоохоронці кажуть, що поряд з «Червоною лавочкою» − символом протидії насильству −висаджено два «Дерева гідності», для привернення уваги до проблеми подолання насильства.
До речі, «16 днів проти насильства − це не просто календарна акція, а потужний заклик до дій.
«Це нагадування про щоденну відповідальність поліції: захищати кожну людину від насильства, особливо коли воно відбувається там, де людина має бути в безпеці – у власній домівці. Саме тому наш обов’язок простягнути руку допомоги й дати зрозуміти: поліція поруч, ми готові захищати», − наголошують в обласному управлінні ДСНС.
«Закликаю всіх не мовчати, говорити про проблему, підтримувати тих, хто постраждав. І не закривати очі на очевидне. Кожен дзвінок на 102− це крок до безпеки. Лише разом ми зможемо зупинити насильство та створити суспільство, де панують повага, гідність і безпека», − зазначає старший інспектор з особливих доручень відділу дільничних офіцерів поліції управління превентивної діяльності ГУНП Юлія Лила.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Марина ДАНИЛЮК-ЯРМОЛАЄВА

 

Про мітинги не за персоналії, а за порядок в армії

 

Олександр ШВЕЦЬ

shvec

Про те, що визначено найпопулярніші чоловічі та жіночі імена, якими найчастіше називали новонароджених дітей

 

Юлія ДАНИЛЬЧЕНКО

Про те, що вік та супутні йому зміни – це нормально

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Курс валют наприкінці липня: чи варто чекати долар по 45 гривень і чому експерти не радять продавати євро

23 липня 2026, 17:34

Чи може долар зрости до 45 гривень і що буде з євро до кінця липня? Попри відносну стабільність валютного ринку, фінансисти радять уважно стежити за кількома чинниками, які можуть вплинути на курс найближчим часом.


Суспільство
Чи будемо з медом: яка ситуація на пасіках Черкащини

23 липня 2026, 16:28

2026 07 23 medЛітр акацієвого меду на Черкащині коштує від 400 до 600 гривень. Попри весняні заморозки та примхи погоди, місцеві пасічники отримали до 15 кілограмів меду з вулика


Цікаво
Ціни на продукти в Україні: яйця дешевшають, хліб може подорожчати

16 липня 2026, 17:44

У червні в Україні подешевшали яйця, картопля, капуста та низка інших продуктів. Водночас експерти прогнозують подорожчання хліба, а деякі сезонні овочі досі коштують дорожче, ніж торік.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».