Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Економіка

Ще мінус один посадовець у владі Сміли?

 

 

Депутати Сміли готуються до чергової сесії. На засіданні депутатської комісії з питань місцевого самоврядування розглянули проєкт рішення про структуру та чисельність Смілянської міської ради на 2026 рік.
Як повідомила керуюча справами виконкому Оксана Яценко, нова структура набуде чинності з 1 березня 2026 року. Чинна структура діятиме до 28 лютого 2026 року. Згідно з пояснювальною запискою, з 1 березня 2026 року пропонується: вивести зі структури виконавчого комітету посаду заступника міського голови (1 штатна одиниця); вивести зі структури фінансового управління посаду оператора комп’ютерного набору; скоротити 0,5 штатної одиниці прибиральниці. Натомість у структурі фінансового управління передбачається введення посади головного спеціаліста.
Під час засідання ім’я заступника міського голови, посаду якого пропонується вивести зі структури, офіційно не називали. Втім, із обговорення стало зрозуміло, що йдеться про заступника з питань ЖКГ Богдана Дубовського. Зазначалося що його повноваження дублюються із начальником управління ЖКГ.
Члени комісії одноголосно підтримали запропоновані зміни, тож питання буде винесене на розгляд сесії Смілянської міської ради. Можливо, там громада почує більше пояснень про причини таких рішень.
Нагадаємо, минулої весни команда мера стала меншою на одну одиницю: звільнився секретар міської ради Юрій Студанс. Ця посада і досі вакантна. Сергій Ананко не поспішає подавати пропозиції щодо кандидатур на це місце. Сам виконує ці обов'язки.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Марина ДАНИЛЮК-ЯРМОЛАЄВА

 

Про мітинги не за персоналії, а за порядок в армії

 

Олександр ШВЕЦЬ

shvec

Про те, що визначено найпопулярніші чоловічі та жіночі імена, якими найчастіше називали новонароджених дітей

 

Юлія ДАНИЛЬЧЕНКО

Про те, що вік та супутні йому зміни – це нормально

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Курс валют наприкінці липня: чи варто чекати долар по 45 гривень і чому експерти не радять продавати євро

23 липня 2026, 17:34

Чи може долар зрости до 45 гривень і що буде з євро до кінця липня? Попри відносну стабільність валютного ринку, фінансисти радять уважно стежити за кількома чинниками, які можуть вплинути на курс найближчим часом.


Суспільство
Чи будемо з медом: яка ситуація на пасіках Черкащини

23 липня 2026, 16:28

2026 07 23 medЛітр акацієвого меду на Черкащині коштує від 400 до 600 гривень. Попри весняні заморозки та примхи погоди, місцеві пасічники отримали до 15 кілограмів меду з вулика


Цікаво
Ціни на продукти в Україні: яйця дешевшають, хліб може подорожчати

16 липня 2026, 17:44

У червні в Україні подешевшали яйця, картопля, капуста та низка інших продуктів. Водночас експерти прогнозують подорожчання хліба, а деякі сезонні овочі досі коштують дорожче, ніж торік.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».