Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Економіка

Смілян просять допомогти військовим і евакуйованим

 

 

До небайдужих жителів громади звернулася волонтерка, член ГО «Смілянська міська спілка родин загиблих захисників України» Ірина Русак. Вона готується до поїздки до госпіталю поблизу лінії фронту, де перебувають українські військові, які опинилися у надзвичайно складних умовах.
За словами волонтерки, після вибуху згоріли всі речі, які мали військові. Тож нині вони потребують найнеобхіднішого — одягу, постільної білизни, продуктів харчування. Також є потреба у бинтах, антисептиках, ліках, милі та інших засобах гігієни.
Окрім того, на цій території триває евакуація місцевих жителів, серед яких є і діти. Тому волонтери просять приносити одяг не лише для дорослих, а й для дітей.
Збір допомоги організовано у бібліотеці-філії №2, що розташована у приміщенні колишньої школи №4. Поїздка запланована на 12 березня, тож допомога потрібна найближчим часом.
Детальнішу інформацію можна отримати у Ірини Володимирівни Русак за телефоном: 068 568 20 38.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Олександр ШВЕЦЬ

shvec

Про те, що визначено найпопулярніші чоловічі та жіночі імена, якими найчастіше називали новонароджених дітей

 

Юлія ДАНИЛЬЧЕНКО

Про те, що вік та супутні йому зміни – це нормально

 

Віталій ПОРТНИКОВ

Про міністрів оборони

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
57% бізнесу Смілянської громади не розкриває фінансової звітності – дослідження Clarity Project

20 липня 2026, 14:29

2026 07 20 zvitНа платформі Clarity Project, де розміщують аналітику Prozorro та перевірку контрагентів, розмістили допис про показники смілянського бізнесу.


Суспільство
Дитина в тривалій напрузі: що можуть зробити батьки вже зараз

22 липня 2026, 17:32

2026 07 22 naprТривала війна впливає і на військових, і на життя їхніх родин — зокрема дітей, які роками живуть у напрузі, невизначеності та розлуці із рідною людиною. У межах проєкту «Жіноча сила для відновлення громад: психосоціальна підтримка та розвиток ресурсності жінок із родин військовослужбовців» фахівці ГО «Громадський рух "Жіноча Сила України"» працюють насамперед із жінками з родин військовослужбовців.


Цікаво
Ціни на продукти в Україні: яйця дешевшають, хліб може подорожчати

16 липня 2026, 17:44

У червні в Україні подешевшали яйця, картопля, капуста та низка інших продуктів. Водночас експерти прогнозують подорожчання хліба, а деякі сезонні овочі досі коштують дорожче, ніж торік.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».