Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Економіка

Бойове братерство переросло у бізнес-партнерство

Бойове братерство, яке переросло ще й у бізнес-партнерство: Василь Коцюбайло та Максим Парпалига разом служили у Третій штурмовій, а тепер, уже у статусі ветеранів, підкорюють агро.
На цьому наголошує голова обласної військової адміністрації Ігор Табурець.
«Ми познайомились на нашому форумі «Бійці Духу» на Золотоніщині. Сьогодні зустрілись уже в робочому форматі. Свій комплекс ветерани збудували завдяки підтримці держави, плюс власні кошти», - говорить пан Ігор.
І додає, за цією програмою п’ять підприємств області отримали на створення модульних теплиць загалом 21,5 млн грн.

 

 


«Наші підприємці вже збирають свої перші врожаї. У теплицях вирощують огірки, помідори й перець. Поки для внутрішнього ринку. У перспективі планують будівництво переробного цеху – для доданої вартості», - розповідає очільник області.
І уточнює, серед працівників – ветерани, вимушені переселенці, місцеві жителі. Підприємство соціально орієнтоване на свою громаду. Будете бачити на полицях овочі ТМ «ГРІН ПАСО» – знайте, це «Зроблено на Черкащині», нашими ветеранами.
«Ми на Черкащині системно працюємо, щоб ветерани й ветеранки мали вдосталь інструментів для адаптації в цивільному житті. Через роботу та власну справу, зокрема. Потрібний супровід як наша ОВА, так і Черкаський обласний центр зайнятості завжди готові надати», - підсумовує голова ОВА Ігор Табурець.

 

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Юлія ДАНИЛЬЧЕНКО

Про те, що вік та супутні йому зміни – це нормально

 

Віталій ПОРТНИКОВ

Про міністрів оборони

 

 

Марина ДАНИЛЮК-ЯРМОЛАЄВА

 

Про Зеленського, Федорова і Сирського

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
57% бізнесу Смілянської громади не розкриває фінансової звітності – дослідження Clarity Project

20 липня 2026, 14:29

2026 07 20 zvitНа платформі Clarity Project, де розміщують аналітику Prozorro та перевірку контрагентів, розмістили допис про показники смілянського бізнесу.


Суспільство
найближчі дві доби істотних опадів не очікується

22 липня 2026, 06:23

У найближчі дві доби в приземному полі на погоду Черкащини впливатиме гребінь антициклону «Moritz» з півночі Атлантики, тому істотних опадів не очікується.


Цікаво
Ціни на продукти в Україні: яйця дешевшають, хліб може подорожчати

16 липня 2026, 17:44

У червні в Україні подешевшали яйця, картопля, капуста та низка інших продуктів. Водночас експерти прогнозують подорожчання хліба, а деякі сезонні овочі досі коштують дорожче, ніж торік.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».