Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Економіка

Ветеранам допомагають знайти нові опори в цивільному житті

 

 

У Смілянському ветеранському просторі «Шлях ветерана» відбулася важлива зустріч для ветеранів за участю військового психолога, співзасновниці проєкту соціальної реабілітації ветеранів у таборі «Максимум» Оксани Магдач.
Головною темою заходу стала адаптація військовослужбовців до цивільного життя після повернення з фронту. Під час зустрічі ветерани мали змогу відверто поспілкуватися про труднощі, з якими стикаються після служби, поділитися власним досвідом та обговорити шляхи подолання викликів.
«Повернення до мирного життя — це окремий етап, який потребує часу, підтримки та розуміння. Важливо не залишатися наодинці зі своїми переживаннями та знати, що допомога завжди поруч», — наголосила під час зустрічі Оксана Магдач.
Особливу увагу учасники приділили питанням відновлення психологічного стану, подолання наслідків стресу, налагодження сімейних стосунків та пошуку внутрішніх ресурсів для подальшого розвитку й самореалізації.
«Такі зустрічі допомагають не лише отримати корисні знання, а й відчути підтримку людей, які розуміють твій досвід. Тут можна відкрито говорити про свої проблеми та знаходити відповіді на важливі запитання», — поділився один із учасників заходу.
У ветеранському просторі зазначають, що подібні заходи є надзвичайно важливими для створення атмосфери довіри, взаєморозуміння та підтримки. Саме в такому середовищі ветерани можуть отримати необхідну допомогу, знайти нові можливості для розвитку та впевнено рухатися шляхом відновлення.
«Наше завдання — допомогти захисникам і захисницям знайти нові опори в житті, відчути власну силу та впевненість у майбутньому», — підкреслили організатори зустрічі.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Юлія ДАНИЛЬЧЕНКО

Про те, що вік та супутні йому зміни – це нормально

 

Віталій ПОРТНИКОВ

Про міністрів оборони

 

 

Марина ДАНИЛЮК-ЯРМОЛАЄВА

 

Про Зеленського, Федорова і Сирського

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
57% бізнесу Смілянської громади не розкриває фінансової звітності – дослідження Clarity Project

20 липня 2026, 14:29

2026 07 20 zvitНа платформі Clarity Project, де розміщують аналітику Prozorro та перевірку контрагентів, розмістили допис про показники смілянського бізнесу.


Суспільство
найближчі дві доби істотних опадів не очікується

22 липня 2026, 06:23

У найближчі дві доби в приземному полі на погоду Черкащини впливатиме гребінь антициклону «Moritz» з півночі Атлантики, тому істотних опадів не очікується.


Цікаво
Ціни на продукти в Україні: яйця дешевшають, хліб може подорожчати

16 липня 2026, 17:44

У червні в Україні подешевшали яйця, картопля, капуста та низка інших продуктів. Водночас експерти прогнозують подорожчання хліба, а деякі сезонні овочі досі коштують дорожче, ніж торік.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».