Економіка
- Деталі
-
Суспільство
-
01 вересня 2016, 18:06
Днями колишній мер Сміли Олексій Цибко був змушений навідатися до Смілянського міськрайонного суду.
Прокурор Валентина Литвин озвучила звинувачення пану меру. Мовляв, той 23 червня цього року незаконно скасував довіреність, надану депутату Смілянської міської ради Володимиру Примаку.
Нагадаємо, що міська рада ще в березні дала добро на те, щоб її інтереси в суді проти Олексія Цибка представляв пан Примак.
Однак мер своїм розпорядженням відмінив це рішення сесії, щойно повернувся до владного крісла.
Тоді ж Володимир Примак написав заяву до прокуратури й СБУ, звинувачуючи мера в перевищенні службових повноважень та корупції.
І ось двоє опонентів знову зустрілися в суді.
Емоції хлюпали через край, адже пан Цибко не міг сидіти спокійно. Суддя Олексій Гибало неодноразово вгамовував «відставного» мера й, врешті-решт, визнав, що Цибко «погано себе контролює».
Насамкінець, суддя постановив, що розпорядження міського голови Олексія Цибка від 23 червня 2016 року «не відповідає вимогам законодавства».
Утім, суд не знайшов у діях мера й «складу правопорушення». Тобто, обидва супротивники цього разу розійшлися з нічийним результатом.
Але вся боротьба ще попереду – стверджують їхні прихильники.
Вадим НІКІТІН