Економіка
- Деталі
-
Суспільство
-
16 вересня 2016, 11:05
Цікаву зустріч студентів коледжу харчових технологій з чарівними дівчатами-офіцерами організували нещодавно працівниці бібліотеки-філії №2.

Капітан Ірина Лисенко працює провідним інспектором Смілянського райвідділу управління надзвичайних ситуацій.
А старший лейтенант Марія Лихолай служить інспектором у Черкаській патрульній поліції.
Обидві красуні охоче спілкувалися з підростаючим поколінням, розповідали реальні історії з власного досвіду та відповідали на численні запитання.
Ірина, зокрема, цим літом особисто врятувала хлопця, який тонув на кар’єрі.
А Марія захоплюється бодібілдингом і має кілька вагомих перемог на престижних чемпіонатах.
Дівчата порадили студентам обов’язково займатися спортом. Це і зміцнює здоров’я, і допоможе в майбутній професії.
А ще привабливі пані в офіцерській формі стверджують, що ніколи не проходять мимо чужої біди чи порушення громадського порядку.
Не бути байдужим – закликали вони юних смілян, які гучними оплесками подякували Ірині та Марії. А ще вручили їм прекрасні букети та сфотографувалися на пам'ять.

Вадим НІКІТІН