Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Економіка

Дмитро ЛИХОВІЙ

 

 

офіцер ЗСУ


Про те, що замовники дистанційно підірвали виконавців вибухів у ТЦК


–Це потрібно комунікувати на всю країну, щоб знав останній дебіл у телеграмі чи тіктоці, жадібний до легких грошей - і готовий "втемну" виконати завдання р***ні.
Заробити обіцяні пару тисячу баксів у вас не вийде. У двох поспіль випадках із вибухами ТЦК - в Рівному і Кам'янці-Подільському - замовники дистанційно підірвали самого виконавця злочину. І той, і інший - трупи.
Підривник у Рівному, перш ніж померти, ще помучився без двох ніг і руки.
Хтось отримує травматичні ампутації на фронті, як герой - а 21-річний безробітний із Житомирщини ось так тупо і ганебно.
А якби ці "шахіди" мобілізувалися до ЗСУ, могли б жити. І заробити значно більше, ніж ті обіцяні р***нею 30 срібників.
І так, підриви ТЦК не мають нічого спільного з "громадською помстою", як тут уже активно пишуть завчасно розкриті російські "консерви".
Фактично, довбобоїв тупо розводять і перетворюють на несвідомих шахідів. Подекуди з незначною шкодою для військовослужбовців у ТЦК, зате з великим інформаційним вихлопом.
Тобто підрив "верблюда-камікадзе" стає лише фоном для значно суттєвішої операції проти України - інформаційної. Яку в соцмережах розкручують насамперед російські боти.
Але до якої, на жаль, долучаються своїми злобними коментарями і наші корисні ідіоти.
Не ведіться.

 

Із допису у ФБ

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Марина ДАНИЛЮК- ЯРМОЛАЄВА

Про те, що відмова Зеленського сказати хоч три слова у вечірньому відео про потужне очищення від корупції вельми показова

 

 

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

Оксана ГУЦУЛ

Gucul

Про діалог влади з народом

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Пенсіонерам нарахують додаткові 1200 грн щомісяця: хто отримає підвищення вже у вересні

17 серпня 2026, 15:21

Пенсіонери, які мають право на спеціальні надбавки або понаднормовий страховий стаж, уже у вересні отримають підвищені виплати. Держава нарахує щомісячну доплату у розмірі 1200 гривень, і це стане частиною планового коригування пенсій, спрямованого на підтримку людей із низькими доходами в умовах зростання витрат.


Суспільство
Переважатиме сонячна, суха та комфортна погода

24 серпня 2026, 06:20

Наразі головним у формуванні погоди Черкащини стане масштабний антициклон з центром над Північним морем.


Цікаво
Лелеки та соняшники: на Черкащині підлітка розмалювала автобусну зупинку

21 серпня 2026, 17:32

2026 08 20 rozmУ селі Поминик на Черкащині, 15-річна Дарія Нечисюк розмалювала автобусну зупинку. Там вона зобразила лелек, соняшники та мальви.


Афіша
На футбольному полі згадають Артема: у Смілі відбудеться матч пам’яті

14 серпня 2026, 16:24

2026 08 14 artemЯк повідомили організатори, 23 серпня о 10:00 на стадіоні «Юність» відбудеться пам’ятний футбольний матч на честь 19-річного Артема Маслюка.