Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Економіка

Аграрій побудував собі мавзолей за $3 млн

 

Герой України, генеральний директор аграрного ТОВ "Земля і воля" Леонід Яковишин побудував у Чернігові власну усипальницю - мавзолей за 3 мільйони доларів.
Про це він розповів телеканалу "Суспільне.Чернігів".
За словами Яковишина, на будівництво пішло 10 років. Саркофаг коштує 150 тисяч доларів, важить 23 тонни. Одна кришка з червоного граніту - 2,5 тонни. Наразі будівництво мавзолею - на фінальному етапі, воно обійшлося в 3 мільйони доларів.

 


Окрім всього іншого, в мавзолеї також розміщено чотири позолочені скульптури Яковишина – у 20 років, 40, 60 та 80 років.
"Проект мавзолею повністю моя задумка", - сказав чоловік і додав, що за основу усипальниці було взято мавзолей Наполеона.

 


"Мавзолей буде відкритий кожен день, з 10-ти до 17-тої години, крім вихідних. Це коли я вже буду в раю", - додав аграрій.

 

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Олександр ШВЕЦЬ

shvec

Про те, що визначено найпопулярніші чоловічі та жіночі імена, якими найчастіше називали новонароджених дітей

 

Юлія ДАНИЛЬЧЕНКО

Про те, що вік та супутні йому зміни – це нормально

 

Віталій ПОРТНИКОВ

Про міністрів оборони

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
57% бізнесу Смілянської громади не розкриває фінансової звітності – дослідження Clarity Project

20 липня 2026, 14:29

2026 07 20 zvitНа платформі Clarity Project, де розміщують аналітику Prozorro та перевірку контрагентів, розмістили допис про показники смілянського бізнесу.


Суспільство
Утримається переважно сонячна, маловітряна та суха погода

23 липня 2026, 06:19

Липень на Черкащині є найтеплішим місяцем року. Відповідно до кліматичної норми 1991-2020 років середня температура повітря в області становить 21-22°.


Цікаво
Ціни на продукти в Україні: яйця дешевшають, хліб може подорожчати

16 липня 2026, 17:44

У червні в Україні подешевшали яйця, картопля, капуста та низка інших продуктів. Водночас експерти прогнозують подорожчання хліба, а деякі сезонні овочі досі коштують дорожче, ніж торік.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».