Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

Ukraine1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Економіка

7 січня розпочнеться рідкісне астрономічне явище, тож використайте його по максимуму!

У вашому розпорядженні буде майже місяць, пише «econet.ru». Адже в період з 7 січня по 6 лютого 2017 року спостерігатиметься рідкісне астрономічне явище. В цей час всі планети нашої Сонячної системи будуть рухатися в одному напрямку, якщо орієнтуватися по землі. Такі рідкісні явища вкрай сприятливі для всіх землян і вважаються часом великих можливостей. Ще перші люди, що стали спостерігати за зоряним небом, помічали, що є періоди, які можна пов'язувати з особливими надіями на майбутнє.
У цей час Сонце може надати нам надзвичайну космічну підтримку в будь-якому починанні. Але це відбувається за однієї умови: ваші цілі спрямовані на користь, а не на шкоду всього життя на землі.
Астрологи рекомендують використовувати цей час для здійснення успішних бізнес-угод, укладення шлюбів, великих придбань, благодійних акцій, фізичних операцій, початку нової справи, в яких вкрай важливо гарантувати позитивний результат.
Цей період, що триває майже цілий місяць, починається з директного Меркурія і завершується ретроградним Юпітером 6 лютого 2017 року.
Цей час ідеально підходить для того, щоб використовувати всю накопичену раніше інформацію і впевнено рухатися вперед. Нинішній січень – час великих рішень. Протягом усього циклу з 7 січня до 6 лютого Юпітер перебуває в опозиції Урану. Тому в цей час у вашому житті можливі раптові несподівані позитивні зміни. Великі події почнуть відбуватися в усьому світі.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Микола ТОМЕНКО

Історія України НЕ ОБОВ‘ЯЗКОВА?!

 

Олександр СКІЧКО

 

Ми це зробили!

 

 

Василь ЦИРІЛЬ

Щодо традицій та їх спотворення...

 

 

 

 
 
Політика
Відбулась сесія міської ради, на якій депутати проголосували за 52 питання порядку денного

20 квітня 2022, 17:25

20 квітня у малому залі Будинку рад відбулась 41-ша сесія Смілянської міської ради. На порядок денний винесли 52 питання, які перед цим були опрацьовані на постійних депутатських комісіях.


Економіка
Грошова допомога при народженні дитини 2023: порядок отримання

16 січня 2023, 16:28

2023 01 16 dopПри народженні дитини батьки можуть розраховувати на підтримку від держави. Йдеться про грошові виплати, які буде нараховано та виплачено, незважаючи на воєнний стан, а також про «пакунок малюка».


Суспільство
Сьогодні день визволення міста від нациських загарбників

29 січня 2023, 15:51

2023 01 29 veter129 січня – День визволення м.Сміли і Смілянського району від нациських загарбників.


Цікаво
31 років тому Верховна Рада Україна затвердила Державний прапор України

28 січня 2023, 17:17

2023 01 28 prapor28 січня 1992 року Верховна Рада Україна офіційно затвердила синьо-жовтий прапор України як символ нової незалежної держави.


Афіша
Дитяча бібліотека запрошує відвідати виставку

10 січня 2023, 16:25

2023 01 10 vistНа початку січня Україна згадувала видатного українського поета Василя Стуса, якому б цьогоріч виповнилось 85 років