Економіка
- Деталі
-
Цікаво
-
14 вересня 2022, 18:26
Радянський Союз жадібно брав допомогу США та Британії по програмі "ленд-ліз". Сам Сталін визнав, що без цього СРСР війну програв би. Тому просили, вимагали й благали: ще, ще, ще...
Лише тушонки 2 мільярди 77 мільйонів банок.
Лише автомобілів 433 967 і яких автомобілів! Легендарні "Студебеккери", "Доджі", "Форди". І до кожного - кожух. Які призначалися для водіїв тих автівок, але в реальності у яких красувалися радянські полковники, їхні коханки, коханці та родичі.
Але от що цікаво. Якщо хтось із солдат, офіцерів або звичайних радянських людей хвалив якість американських автівок, ковбаси, ліків, тушонки, винищувачів, радіостанцій, шоколаду, кожухів, черевиків, паровозів, штанів - йому давали 10 років концтаборів. За "зраду батьківщини" та "антирадянську пропаганду".
А іноді достатньо було просто згадати про ту допомогу. Про понад 18 тисяч літаків, понад 35 тисяч радіостанцій, понад 2 тисячі радіолокаторів (які в СРСР майже не вироблялися), 202 торпедні катери, 2,5 мільйона(!) телефонів і далі за списком аж до ґудзиків.
Така ось історія. Яку ні в СРСР, ні зараз у рф народу з телевізора скабєєви не розповідають. Какую страну...
P.S.
Невідомі, маловідомі та забуті факти й події з радянського минулого: про "безкоштовні" освіту та медицину; про те, скільки коштувала радянській людині "безкоштовна" квартира, що її буцімто "давали"; з чого робилася "найякісніша радянська ковбаса"; скільки мільярдів рублів проходили через сейфи радянських чиновників і скільки у тих рублях коштувало життя українця - про усе це та багато іншого у книзі, автором якої маю честь бути "СУТІНКОВА КРАЇНА"
Цю та інші книги вашого покірного ви можете замовити (автограф гарантовано) за посиланням: http://pavlopraviy.blogspot.com/2019/03/blog-post_16.html
Також ви маєте унікальну можливість замовити ці книги в електронній версії за символічну платню від 1 грн., що встановлюється на період війни з рашистами.
Більшість коштів, як і заведено, піде на оборону. Ну і письменнику трохи на борщик.
Деталі за цим посиланням: https://pavlopraviy.blogspot.com/2018/10/blog-post.html...
Павло Бондаренко, письменник
Із допису у ФБ