Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Цікаво

Голова райради «заганяє» села в одну громаду

Не поспішайте створювати об’єднані територіальні громади – до цього закликає селян Смілянщини голова районної ради Володимир Грошев. Про це він уперто твердив під час нещодавніх зустрічей із жителями Попівки та Санжарихи.
Пан Грошев тішить себе надією вмовити сільські громади району створити одну велику ОТГ, в яку об’єднаються всі села Смілянщини.
Як інформує наше джерело в районній раді, пан Володимир бачить себе головою цієї об’єднаної громади.
Чиновники райради та райдержадміністрації теж підтримують цю ідею, адже тоді вони зможуть і далі сидіти у владних кріслах.
Зміниться лише вивіска – Смілянський район називатиметься Смілянською ОТГ.
А керманич продовжуватиме самовільно розпоряджатися бюджетними коштами.
Заради цього варто боротися за владу.
Чи не так, шановні читачі?

Вадим НІКІТІН

scroll back to top

Коментарі  

Максим
+4 #2 Максим 05.04.2017, 15:24
Сам буду знати і кожному скажу. Що у вас на сайті цензура. А я був подумав...
Цитата
Едуард
+3 #1 Едуард 03.04.2017, 21:34
ОПГ ?!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

Оксана ГУЦУЛ

Gucul

Про діалог влади з народом

 

 

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
8,8 млрд грн ПДФО сплатили на Черкащині

12 серпня 2026, 16:27

2026 08 12 pdfoУпродовж січня-липня від платників податків Черкащини до бюджетів усіх рівнів надійшло 8,8 млрд грн податку на доходи фізичних осіб.


Суспільство
Сміла проведе в останню путь захисника Михайла Бойка

14 серпня 2026, 18:36

2026 08 14 Boyko5 серпня Смілянська громада попрощається із захисником України Михайлом Бойком, який загинув, виконуючи бойове завдання на Сумщині.


Цікаво
Досвід, що рятує життя: що має бути в тривожній валізці

13 серпня 2026, 17:47

2026 08 13 valizaНа тлі останніх масованих російських атак в українських соцмережах знову спалахнуло обговорення щодо вмісту тривожних валізок.


Афіша
На футбольному полі згадають Артема: у Смілі відбудеться матч пам’яті

14 серпня 2026, 16:24

2026 08 14 artemЯк повідомили організатори, 23 серпня о 10:00 на стадіоні «Юність» відбудеться пам’ятний футбольний матч на честь 19-річного Артема Маслюка.