Цікаво
- Деталі
-
Суспільство
-
24 березня 2016, 11:56
Кожен з жителів пам’ятає, як любо цвітуть каштани по весні, як хрустять під ногами колюча лушпина від каштанів. Та, мабуть, членам комісії по благоустрою Смілянського виконавчого комітету не раз той колючий каштан і на голову падав, бо так образились на дерева, що вирішили їх обчикрижити до самого стовбура.
Відповідно до документу «Про затвердження Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України», під час догляду за деревами застосовують три види їх обрізання: формувальне, санітарне й омолоджувальне. Який же з цих варіантів обрав керівник відділу благоустрою Смілянського виконавчого комітету Богдан Дубовський? На це риторичне запитання відповіді немає, бо не один із вищенаведених варіантів не підходить. Складається враження, ніби комусь із наших високопосадовців елементарно знадобилися дрова, щоб баньку розтопити… На це питання так відповіді ніхто і не дав, ні КП «Комунальник» в обличчі Романа Уколова, ні пан Дубовський. Хоч останній пояснив: «Кронування дерев в центрі міста, відбувається в рамках відповідного рішення виконавчого комітету. Комісією прийнято рішення про приведення вигляду зелених насаджень до одного стандарту». От і маємо стандарти…
У соціальних мережах активно обговорюється це питання, а активісти громадських організацій планують звернутися до правоохоронних органів.