Цікаво
- Деталі
-
Суспільство
-
05 квітня 2016, 11:20
Щорічний чемпіонат України серед спортсменів паралімпійців з настільного тенісу проходив з 24 по 28 березня у Львівській області. Учасників змагань приймав спортивний комплекс «ЛІРС» у місті Жовква. Черкаську область представляли спортсмени з трьох міст: Ігор Ткаченко з Черкас, Валерій Залевський та Володимир Мануйлов з Умані і Сергій Маслюк зі Сміли. Відомий смілянський тенісист неодноразово займав призові місця на багатьох тенісних турнірах, але саме у Жовкві завоював своє перше всеукраїнське золото у своєму класі.
Шлях до золота у Сергія був не простий. Щоденні тренування, жага до перемоги та неабияка витримка допомогли досягнути поставленої мети. На смілянському стадіоні «Юність» тенісиста добре знають вихованці усіх спортивних гуртків. Він зарекомендував себе як компетентний, вправний та вольовий спортсмен. Саме такі люди є прикладом для майбутнього покоління.