Законність діяльності цього теплопостачального підприємства перевірятиметься в межах кримінального провадження, про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури. –За фактом розтрати коштів службовими особами теплопостачального підприємства, що призвело до незабезпечення жителів міста Сміла теплом та зриву опалювального сезону через вимкнення частини котелень, внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України. Здійснення досудового розслідування у вказаному кримінальному провадженні доручено слідчому управлінню Головного управління Національної поліції в Черкаській області. На цей час слідчими та процесуальними керівниками вживаються заходи щодо всебічного, повного та неупередженого дослідження всіх обставин справи, забезпечення прийняття законного і неупередженого процесуального рішення. Хід розслідування вказаного провадження контролюється керівництвом обласної прокуратури.
Всі тільки й можуть, що говорити та піаритись, а взяти на себе відповідальність і забезпечить людей теплом та ще й при таких обставинах то «кишка тонка». Вирішувати цю проблему треба починати з весни, а не в період опалювального сезону!!!
Федоренка на нари. Як можна мати такого керманича в Смілі. Прус про проблему з опалювальним сезоном в Енергоінвесті ще з весни наголошував. А Федоренко все в політику грався.
Президент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.
Пенсіонери, які мають право на спеціальні надбавки або понаднормовий страховий стаж, уже у вересні отримають підвищені виплати. Держава нарахує щомісячну доплату у розмірі 1200 гривень, і це стане частиною планового коригування пенсій, спрямованого на підтримку людей із низькими доходами в умовах зростання витрат.
В області правоохоронці затримали організовану групу, учасники якої вирощували коноплю та збували наркотики. У складі угруповання — троє жителів області віком від 42 до 71 року.
Церква святих апостолів Петра і Павла — це не просто архітектурна перлина Східниці на Львівщині, це її жива душа, яка крізь століття оберігає спокій карпатського краю. Хоча сучасні мури храму звели на зорі XX століття, історія цього намоленого місця сягає набагато глибше у віки.
Коментарі