Цікаво
- Деталі
-
Суспільство
-
29 квітня 2016, 17:42
В центрі міста активно проводять роботи по приведенню в належний вигляд квітників та доріг. Працівники комунальних служб реставрували центральний водограй та прибрали сміття. Після ремонтних робіт, смілянський водограй увімкнули. Також проводять оновлення дорожньої розмітки. Смілянським ноу-хау стало встановлення звукових сигналів на світлофори, що слугують для безпечного переходу перехресть людям з вадами зору.
Проблема освітлення вулиць в Смілі - давно наболіле питання. Та в цьому напрямку можна спостерігати зрушення. На центральних алеях міста уже замінили більшість ліхтарів. Найближчим часом заплановане повне оновлення освітлення в місті. Волонтери, школярі та містяни активно прибирають території парків, пляжів та стадіонів. Нещодавно група спортсменів, які займаються у спортивному комплексі «Юність», допомогли працівникам манежу оновити колір стін. Спільними зусиллями сміляни приводять до ладу власне місто, адже небайдужість, порядність, охайність і любов до рідного краю жевріють в кожному з нас, в тій чи іншій мірі. Варто з чогось почати, подати приклад, тоді можна подолати байдужість і лінь.