Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Цікаво

Смілянська шестикласниця несе в серці «безсмертне Шевченкове слово»

Підсумки фінального етапу VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка підбили нещодавно в Черкаському обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівників.
Як інформує сайт цього закладу, усього у фіналі взяли участь 38 юних талантів, які володіють літературними вміннями і мають високий рівень знань у царині рідного слова, а також учителі, викладачі, методисти, батьки. Серед переможців 5 смілян - Селезень Євген, учень 5 класу (ЗОШ №6, вчитель Цьома Л.О.), Зайва Юлія, учениця 6 класу (ЗОШ №15, вчитель Дудник Г.Я.), Бокарьова Анастасія, учениця 7 класу, та Коваленко Тетяна, учениця 10 класу (гімназія ім.В.Т.Сенатора, вчитель Маслюк Н.В.), Мачулка Ангеліна, учениця 11 класу (ЗОШ №7, вчитель Бондаренко Т.М.).
У привітальному слові від імені переможців Юлія Зайва висловила переконання, що їй, як українці, «наречено долею нести в серці Шевченкове нездоланне, безсмертне слово, пам’ятати й виконувати його вічний і віщий заповіт: …Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, й свого не цурайтесь».
Своїм творчим талантом потішили присутніх і вихованці та педагоги навчальних закладів м. Сміли, зокрема танцювальні колективи «Колорит» і «Ладенс» та вокалісти Бойко Марія, Кузьміна Аліна, Погоріла Еліна, Золотарьова Катерина, Пащенко Аліна та Кравчук Анна.
Організатори конкурсу гідно оцінили досягнення творчої молоді та їхніх наставників − усі фіналісти отримали дипломи й цінні подарунки, а вчителі – подяки.

 

2017 02 08 шевч   2017 02 08 шевч1

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

Оксана ГУЦУЛ

Gucul

Про діалог влади з народом

 

 

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Пенсіонерам нарахують додаткові 1200 грн щомісяця: хто отримає підвищення вже у вересні

17 серпня 2026, 15:21

Пенсіонери, які мають право на спеціальні надбавки або понаднормовий страховий стаж, уже у вересні отримають підвищені виплати. Держава нарахує щомісячну доплату у розмірі 1200 гривень, і це стане частиною планового коригування пенсій, спрямованого на підтримку людей із низькими доходами в умовах зростання витрат.


Суспільство
Викрили наркоугруповання, яке вирощувало та збувало канабіс

17 серпня 2026, 16:29

2026 08 17 kanabisВ області правоохоронці затримали організовану групу, учасники якої вирощували коноплю та збували наркотики. У складі угруповання — троє жителів області віком від 42 до 71 року.


Цікаво
Церква святих апостолів Петра і Павла - духовне серце Східниці

17 серпня 2026, 17:34

2026 08 17 shidnЦерква святих апостолів Петра і Павла — це не просто архітектурна перлина Східниці на Львівщині, це її жива душа, яка крізь століття оберігає спокій карпатського краю. Хоча сучасні мури храму звели на зорі XX століття, історія цього намоленого місця сягає набагато глибше у віки.


Афіша
На футбольному полі згадають Артема: у Смілі відбудеться матч пам’яті

14 серпня 2026, 16:24

2026 08 14 artemЯк повідомили організатори, 23 серпня о 10:00 на стадіоні «Юність» відбудеться пам’ятний футбольний матч на честь 19-річного Артема Маслюка.