Цікаво
- Деталі
-
Суспільство
-
09 травня 2016, 14:57
Як у школах збирають благодійні внески і чи немає там поборів – вирішили перевірити депутати Смілянської міської ради.
За інформацією депутата Віталія Федуна, вже вирішено ретельно перевірити стан справ із благодійними внесками в школах №1, №7 та №11.
Причина такого вибору проста – найбільше скарг щодо поборів надійшло саме від батьків учнів цих навчальних закладів.
Однак освітяни спростовують всі обвинувачення щодо поборів.
– Ні держава, ні міська влада нічим не допомагають школам. А ті ж ремонти треба робити, закупляти канцелярське приладдя, папір, оргтехніку, спортінвентар і так далі. Свята теж потрібно проводити... А де ж ті кошти брати? Батьки здають гроші до спеціального фонду і самі контролюють їх використання через батьківський комітет. Ніхто й копійки з цих коштів не може взяти, – пояснюють вчителі.
Вадим НІКІТІН