Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Цікаво

Виявлено два авто з підробними документами

Працівники поліції, через порушення правил дорожнього руху, зупинили автомобіль «Ланос» в селі Констянтинівка. За кермом автівки перебував житель міста Сміла.
При перевірці документів на транспортний засіб, звірки ідентифікаційних номерів агрегатів по автоматизованих базах даних, було встановлено, що свідоцтво про реєстрацію має явні ознаки підробки. А ще цей автомобіль перебуває на території України з порушенням митного законодавства та з використанням номерних знаків з іншого авто.
Того ж дня в місті Сміла, також через порушення правил дорожнього руху, було зупинено автомобіль «Опель Астра» під керуванням жителя міста Сміли. При перевірці документів по базі даних було встановлено, що номерний знак не належить цьому авто, а свідоцтво про реєстрацію має явні ознаки підробки.
Обидва водія, відмовилися надавати будь які пояснення. На місце події було викликано слідчо-оперативну групу смілянського відділу поліції. Водіїв та транспортні засоби доставлено до відділу поліції для проведення перевірки. За кожним фактом розпочато кримінальне провадження за статті 290 (знищення, підробка або заміна номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від ста п'ятдесяти до двохсот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або виправних робіт на строк до двох років, або обмеження волі на строк до трьох років.
Управління превентивної діяльності ГУНП в Черкаській області звертається до громадян, які мають намір придбати автомобіль у власність, здійснювати цю процедуру тільки через проведення реєстрації транспортного засобу у сервісних центрах МВС - це гарантія законності набуття права власності. Всі інші способи придбання автомобіля дає змогу шахраям здійснювати свої незаконні оборудки, в результаті яких громадяни можуть втратити свої кошти та придбаний в такий спосіб транспорт.

Джерело: прес-служба черкаської обласної поліції

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

Оксана ГУЦУЛ

Gucul

Про діалог влади з народом

 

 

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Пенсіонерам нарахують додаткові 1200 грн щомісяця: хто отримає підвищення вже у вересні

17 серпня 2026, 15:21

Пенсіонери, які мають право на спеціальні надбавки або понаднормовий страховий стаж, уже у вересні отримають підвищені виплати. Держава нарахує щомісячну доплату у розмірі 1200 гривень, і це стане частиною планового коригування пенсій, спрямованого на підтримку людей із низькими доходами в умовах зростання витрат.


Суспільство
Викрили наркоугруповання, яке вирощувало та збувало канабіс

17 серпня 2026, 16:29

2026 08 17 kanabisВ області правоохоронці затримали організовану групу, учасники якої вирощували коноплю та збували наркотики. У складі угруповання — троє жителів області віком від 42 до 71 року.


Цікаво
Церква святих апостолів Петра і Павла - духовне серце Східниці

17 серпня 2026, 17:34

2026 08 17 shidnЦерква святих апостолів Петра і Павла — це не просто архітектурна перлина Східниці на Львівщині, це її жива душа, яка крізь століття оберігає спокій карпатського краю. Хоча сучасні мури храму звели на зорі XX століття, історія цього намоленого місця сягає набагато глибше у віки.


Афіша
На футбольному полі згадають Артема: у Смілі відбудеться матч пам’яті

14 серпня 2026, 16:24

2026 08 14 artemЯк повідомили організатори, 23 серпня о 10:00 на стадіоні «Юність» відбудеться пам’ятний футбольний матч на честь 19-річного Артема Маслюка.