Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Цікаво

На Тясмині знахабніли браконьєри

2016-05-12-6Активісти громадських організацій Сміли б’ють на сполох – браконьєри винищують рибу в Тясмині.

Як стверджує голова ГО «Об’єднання підводних мисливців та рибалок Черкащини» Ілля Слободяник, із початку нересту на Тясмині щодня рибалять із човнів півтора-два десятки браконьєрів.

«Чому досі вами не затримуються реальні браконьєри (сіткарі, електровудочники)?», – пише Ілля у Фейсбуці.  

На думку активіста, боротьба з браконьєрами в Смілі ведеться неефективно. Сітки знищують кілометрами, а реально до кримінальної відповідальності нікого не притягнули.

«В зв'язку з цим в мене знову таки виникає питання: а чим наразі займається штаб при смілянському міськвиконкомі по боротьбі з браконьєрством на період нересту???», – запитує Ілля Слободяник.

Нагадаємо, що керівник цього штабу Богдан Дубовський наразі виконує обов’язки начальника міського управління ЖКГ. А тому, звісно, йому зараз не до рейдів мальовничим Тясмином.

Вадим НІКІТІН

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

Оксана ГУЦУЛ

Gucul

Про діалог влади з народом

 

 

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
8,8 млрд грн ПДФО сплатили на Черкащині

12 серпня 2026, 16:27

2026 08 12 pdfoУпродовж січня-липня від платників податків Черкащини до бюджетів усіх рівнів надійшло 8,8 млрд грн податку на доходи фізичних осіб.


Суспільство
Сміла проведе в останню путь захисника Михайла Бойка

14 серпня 2026, 18:36

2026 08 14 Boyko5 серпня Смілянська громада попрощається із захисником України Михайлом Бойком, який загинув, виконуючи бойове завдання на Сумщині.


Цікаво
Досвід, що рятує життя: що має бути в тривожній валізці

13 серпня 2026, 17:47

2026 08 13 valizaНа тлі останніх масованих російських атак в українських соцмережах знову спалахнуло обговорення щодо вмісту тривожних валізок.


Афіша
На футбольному полі згадають Артема: у Смілі відбудеться матч пам’яті

14 серпня 2026, 16:24

2026 08 14 artemЯк повідомили організатори, 23 серпня о 10:00 на стадіоні «Юність» відбудеться пам’ятний футбольний матч на честь 19-річного Артема Маслюка.