|
Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net |
Стрічка новин26 червня 2026, 17:45 26 червня 2026, 09:29 |
ЦікавоНа Тясмині знахабніли браконьєри
Як стверджує голова ГО «Об’єднання підводних мисливців та рибалок Черкащини» Ілля Слободяник, із початку нересту на Тясмині щодня рибалять із човнів півтора-два десятки браконьєрів. «Чому досі вами не затримуються реальні браконьєри (сіткарі, електровудочники)?», – пише Ілля у Фейсбуці. На думку активіста, боротьба з браконьєрами в Смілі ведеться неефективно. Сітки знищують кілометрами, а реально до кримінальної відповідальності нікого не притягнули. «В зв'язку з цим в мене знову таки виникає питання: а чим наразі займається штаб при смілянському міськвиконкомі по боротьбі з браконьєрством на період нересту???», – запитує Ілля Слободяник. Нагадаємо, що керівник цього штабу Богдан Дубовський наразі виконує обов’язки начальника міського управління ЖКГ. А тому, звісно, йому зараз не до рейдів мальовничим Тясмином. Вадим НІКІТІН
|
Дійові особи
Віталій ПОРТНІКОВ
Про те, що будь-який розбрат між польським і українським народами неминуче призведе до тріумфу Росії
Останні коментарі
|
|||||
|
|||||||