Цікаво
- Деталі
-
Суспільство
-
16 травня 2016, 15:02

В умовах стрімкого зростання тарифів на комунальні платежі проблема економії електроенергії дедалі більше турбує українців. В зв'язку з цим волонтери Державного навчального закладу «Смілянський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів» розробили інформаційні бюлетені про збереження електроенергії.
«Щоб менше платити за електроенергію - треба вимикати світло, коли виходите з кімнати. Також вимикайте з розеток телевізори, комп'ютери та інші прилади, що працюють в режимі очікування. Замініть звичайні лампочки на енергозберігаючі, які використовують в 5 разів менше електроенергії. Коштують більше, але одна така енергозберігаюча лампа служить від 2 до 8 років, тому на них можна значно заощаджувати. Взимку можна збільшити тепловіддачу батарей: пофарбувати в темний колір, приклеїти за батареєю фольгу, підняти штори», - радили волонтери смілянам.
Роздавши інформаційні бюлетені, волонтери сподіваються, що внесли маленький вклад в наближення ери енергетичної незалежності нашої держави.