Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Цікаво

Вихованці шкільного лісництва з Балаклеї висаджували ялівець

Смілянські лісівники відзначили Міжнародний день лісу разом із юними вихованцями шкільного лісництва – учнями Балаклеївської загальноосвітньої школи №2, повідомляють в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.
Керівник шкільного лісництва Надія Мінченко провела для дітей урок-лекцію на тему «Живцювання декоративних рослин». Під час заняття учні дізналися про особливості живцювання та доглядів, а також ознайомилися із різновидами декоративного посадматеріалу, який вирощують у розсаднику на території лісництва.
– Зазвичай щороку ми з учнями, у рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках», активно долучаємось до створення лісових насаджень. Цього ж року, окрім садіння лісу, ми вирішили озеленити ще й територію лісництва, – зазначає Надія Мінченко. – Впевнена, що досвід роботи із декоративними рослинами стане дітлахам у нагоді навіть у повсякденному житті.
Лісничий Смілянського лісництва Олексій Островський разом із помічником Владиславом Гончаренком провели для школярів інструктаж та на практиці показали, як необхідно висаджувати декоративні кущі. Відтепер понад тридцять туй та ялівців, які посаджені школярами власноруч, прикрашатимуть територію цього структурного підрозділу.

 

2017 03 28 лис   2017 03 28 лис1


Директор Смілянського лісгоспу Юрій Сегеда наголошує, що учні Смілянського шкільного лісництва завжди активно долучаються до усіх природничих заходів та акцій. І завдання лісівників – робити все необхідне, щоб зацікавлення до лісівничої справи у юних природолюбів не зникало, та призводило до нових досягнень і здобутків.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

Оксана ГУЦУЛ

Gucul

Про діалог влади з народом

 

 

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Пенсіонерам нарахують додаткові 1200 грн щомісяця: хто отримає підвищення вже у вересні

17 серпня 2026, 15:21

Пенсіонери, які мають право на спеціальні надбавки або понаднормовий страховий стаж, уже у вересні отримають підвищені виплати. Держава нарахує щомісячну доплату у розмірі 1200 гривень, і це стане частиною планового коригування пенсій, спрямованого на підтримку людей із низькими доходами в умовах зростання витрат.


Суспільство
Викрили наркоугруповання, яке вирощувало та збувало канабіс

17 серпня 2026, 16:29

2026 08 17 kanabisВ області правоохоронці затримали організовану групу, учасники якої вирощували коноплю та збували наркотики. У складі угруповання — троє жителів області віком від 42 до 71 року.


Цікаво
Церква святих апостолів Петра і Павла - духовне серце Східниці

17 серпня 2026, 17:34

2026 08 17 shidnЦерква святих апостолів Петра і Павла — це не просто архітектурна перлина Східниці на Львівщині, це її жива душа, яка крізь століття оберігає спокій карпатського краю. Хоча сучасні мури храму звели на зорі XX століття, історія цього намоленого місця сягає набагато глибше у віки.


Афіша
На футбольному полі згадають Артема: у Смілі відбудеться матч пам’яті

14 серпня 2026, 16:24

2026 08 14 artemЯк повідомили організатори, 23 серпня о 10:00 на стадіоні «Юність» відбудеться пам’ятний футбольний матч на честь 19-річного Артема Маслюка.