Цікаво
- Деталі
-
Суспільство
-
20 травня 2016, 20:05
Народний депутат Сергій Рудик закликає голову Смілянської райдержадміністрації Андрія Колесника частіше виїжджати до жителів району. Це своє жагуче бажання парламентарій висловив на сьогоднішній сесії районної ради.
Спочатку пан Рудик похвалив голову районної ради Володимира Грошева за його часті поїздки на села, а потім «насварив» пана Колесника.
– Голова райради постійно їздив зі мною по селах. Він міг цього не робити... У цьому році я відвідав десять сіл Смілянського району. Жодного разу на моє запрошення не відгукнувся голова районної адміністрації. Я потім питаю у своїх помічників – у чому проблема? А вони мені – бо він каже, що до нього будуть звертатися люди зі своїми проханнями, а потім їх треба буде виконувати... Пане Андрію, почніть їздити до людей! – закликав голову РДА Сергій Рудик.
Здивований нардеп звертався навіть до керівника Черкащини Юрія Ткаченка – питав його, чому пан Колесник «не їздить до людей».
Та нічого не допомогло – по Смілянщині парламентарій «мотався» без голови райдержадміністрації.
Отримавши такий емоційний «ляпас», Андрій Колесник не стерпів і кинувся спростовувати звинувачення.
– Моя головна мета – не їздити по району. Я, як голова райдержадміністрації, виконую представницькі функції, щоденно роблю виконавську роботу, якої в нас дуже багато. Я вважаю, що головні посадові особи в районі – це сільські голови. У нас тісний контакт із ними, я знаю всі їхні проблеми. А не їздив я з вами, бо були причини. Жодної копійки не отримала Смілянщина від вас, як від депутата...
І пан Колесник пообіцяв пану Рудику поїхати з ним тоді, коли від депутата надійдуть гроші.
Однак Сергій Рудик «закреслив» пояснення Андрія Колесника одним «убивчим» аргументом:
– Покажіть, будь ласка, хоч одного листа, де ви просили у мене, як депутата, додаткові кошти!
Голові райдержадміністрації залишилося лише розвести руками.
Вадим НІКІТІН