Цікаво
- Деталі
-
Суспільство
-
22 травня 2016, 15:09
Справжню причину «відставки» міського голови Сміли Олексія Цибка нещодавно озвучив депутат міської ради Володимир Примак в інтерв'ю телекомпанії «Сміла TV».
– Ми жили в якомусь ненормальному режимі. Мер створив якесь напіввійськове формування – команду радників. Був якийсь броунівський рух, біганина, шарахання то в одну, то в іншу сторону... Працівники міськвиконкому сиділи якісь залякані, не знали , що твориться. А нормальна робота любить тишу. Спокійно рухатися вперед, без зайвої напруженості й колотнечі...
На думку Володимира Примака, саме непослідовність дій пана Цибка, його командний стиль керівництва та відсутність толерантності й призвели до «імпічменту».
І хоча майже три місяці Сміла живе без міського голови, ніхто із смілян цього не відчуває. Адже міськвиконком працює, дороги ремонтуються, рішення приймаються, проблеми поступово вирішуються – переконаний депутат.
Однак Олексій Цибко не збирається здаватися. Він судитиметься до останнього можливого шансу. А якщо суд прийме рішення не на його користь, «відставлений» мер звернеться за допомогою до смілянської громади. Принаймні, таку інформацію озвучив один із радників «вигнаного» керманича Сміли.
Вадим НІКІТІН