Цікаво
- Деталі
-
Суспільство
-
24 травня 2016, 18:54
Керівництво Смілянщини переклало проблему літнього оздоровлення школярів на сільські ради. Такий висновок зробив дехто із сільських голів після виступу на нещодавній сесії районної ради начальника відділу освіти райдержадміністрації Ірини Хроменко.
Вона радісно відрапортувала, що районна влада спрямувала на харчування дітей у літніх таборах відпочинку понад 156 тисяч гривень. Усього в 44-х оздоровчих таборах відпочинуть 1329 учнів, що складає 65 відсотків від загальної кількості школярів району.
За інформацією Ірини Хроменко, коштів районного бюджету вистачає лише для того, щоб забезпечити кожного учня щоденним харчуванням на суму всього15-16 гривень. Цього, звісно, замало для повноцінного харчування.
Утім, чиновниця від освіти заспокоїла депутатів – мовляв, загальна вартість одноденного харчування кожного відпочивальника сягатиме 40-50 гривень (в залежності від конкретного села). Тобто, чим багатша сільська рада, тим краще годуватимуть дітей в оздоровчому таборі.
Арифметика тут зовсім проста – так скептично перемовлялися між собою в кулуарах сесії сільські голови.
– П'ятнадцять гривень дає район, а інші 30-35 гривень повинні знайти ми. Доведеться нам побігати по фермерах та спонсорах, щоб допомогли. Ходи, кланяйся, проси, вибивай ті кошти – а потім відділ освіти відзвітується, що організував якісне оздоровлення. Якось несправедливо виходить...
Вадим НІКІТІН