Цікаво
- Деталі
-
Суспільство
-
28 травня 2016, 18:59
Українська Феміда вже вкотре розчарувала колишнього мера Сміли Олексія Цибка.
Позавчора в Кам'янському районному суді відклали слухання справи за позовом пана Цибка до Смілянської міської ради. Наступне судове засідання відбудеться 2 червня.
Смілянських депутатів представляв їх колега Володимир Примак, який брав найактивнішу участь в організації «відставки» міського голови.
Пан Примак відразу взяв бика за роги – тобто, перехопив ініціативу в свої руки. Він зумів переконати суддю в необхідності перенести засідання рівно на тиждень, щоб встигнути «підготувати письмові заперечення проти адміністративного позову».
Роздратований Олексій Цибко разом із кількома десятками своїх прибічників залишив залу суду. Люди обурювалися таким рішенням судді й відкрито висловлювали сумнів щодо об'єктивності розгляду справи.
Утім, «вигнаний» мер переконаний, що таки доб'ється справедливості та знову повернеться до Сміли переможцем.
Вадим НІКІТІН