Вчора рятувальники області тричі залучалися до гасіння пожеж сухої рослинності та сміття на відкритих територіях. Як повідомляють в обласному управлінні ДСНС, у селі Литвинець Черкаського району сталася пожежа сухої рослинності на площі 300 кв. м. Внаслідок необережного поводження з вогнем постраждав 70-річний чоловік – він отримав опіки рук, проте від госпіталізації відмовився. Ще дві пожежі сталися на Звенигородщині – у селищі Єрки та селі Почапинці. В обох випадках обійшлося без постраждалих. До ліквідації займань були залучені підрозділи ДСНС та місцеві добровольці. Рятувальники вкотре закликають громадян не палити суху траву та сміття, адже це становить серйозну загрозу життю, здоров’ю та довкіллю.
Президент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.
Пенсіонери, які мають право на спеціальні надбавки або понаднормовий страховий стаж, уже у вересні отримають підвищені виплати. Держава нарахує щомісячну доплату у розмірі 1200 гривень, і це стане частиною планового коригування пенсій, спрямованого на підтримку людей із низькими доходами в умовах зростання витрат.
Наш район провів в останню путь одинадцятьох захисників України, які віддали свої життя за свободу та незалежність нашої держави на війні з російськими окупантами. Громади району схилили голови у скорботі, прощаючись із Героями, які мужньо боронили Україну та до останнього подиху залишалися вірними військовій присязі й українському народові.
Церква святих апостолів Петра і Павла — це не просто архітектурна перлина Східниці на Львівщині, це її жива душа, яка крізь століття оберігає спокій карпатського краю. Хоча сучасні мури храму звели на зорі XX століття, історія цього намоленого місця сягає набагато глибше у віки.