Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Цікаво

1000 кубів тепла: Лісівники забезпечили інтернат дровами

ДП «Ліси України» послідовно виконує свої договірні зобов’язання із забезпечення дровами закладів соціальної сфери. Тепло у таких установах - це не просто комфорт, а питання безпеки й турботи про тих, хто цього потребує найбільше.

 


На підприємстві зазначають, що філія «Центральний лісовий офіс» поставила 1000 кубометрів дров твердолистяних порід для Смілянського дитячого будинку-інтернату, де проживає 170 дітей різного віку, усі з інвалідністю.
Інформують, що поставки здійснювали зі Смілянського і Сунківського лісництв Чигиринського надлісництва, яке перемогло у тендері.
Дрова в інтернаті, наголошують лісівники, використовують не тільки для опалення взимку, а протягом усього року - щоб мати постійний запас гарячої води для побутових потреб, тому одразу закуповують великими партіями.
"Ми закуповуємо дрова у ДП "Ліси України" з початку 2023 року. Нас влаштовує, що підрозділи знаходяться поруч з інтернатом і є налагоджена комунікація. Дрова нам поставили чітко в терміни і важливо, що ми могли попередньо обговорити день і обʼєм доставки, щоб у нас точно було місце для тої кількості. Зараз поступово рубаємо і складаємо отриману деревину. Обираємо твердолистяні породи - дуб, граб, ясен, акація. Вони мають високу теплотворну здатність", - розповідає директор Смілянського будинку-інтернату Іван Пономаренко.
Для державного підприємства твердять, важливо, щоб жоден соціальний заклад не залишився без тепла, адже турбота про людей - це частина їх відповідальності перед суспільством.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

Оксана ГУЦУЛ

Gucul

Про діалог влади з народом

 

 

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Пенсіонерам нарахують додаткові 1200 грн щомісяця: хто отримає підвищення вже у вересні

17 серпня 2026, 15:21

Пенсіонери, які мають право на спеціальні надбавки або понаднормовий страховий стаж, уже у вересні отримають підвищені виплати. Держава нарахує щомісячну доплату у розмірі 1200 гривень, і це стане частиною планового коригування пенсій, спрямованого на підтримку людей із низькими доходами в умовах зростання витрат.


Суспільство
“Пакунок школяра”: скільки родин уже отримали виплати і як скористатися програмою

18 серпня 2026, 17:25

2026 08 18 pakУ серпні в Україні почали виплачувати кошти за державною програмою “Пакунок школяра”.


Цікаво
Церква святих апостолів Петра і Павла - духовне серце Східниці

17 серпня 2026, 17:34

2026 08 17 shidnЦерква святих апостолів Петра і Павла — це не просто архітектурна перлина Східниці на Львівщині, це її жива душа, яка крізь століття оберігає спокій карпатського краю. Хоча сучасні мури храму звели на зорі XX століття, історія цього намоленого місця сягає набагато глибше у віки.


Афіша
На футбольному полі згадають Артема: у Смілі відбудеться матч пам’яті

14 серпня 2026, 16:24

2026 08 14 artemЯк повідомили організатори, 23 серпня о 10:00 на стадіоні «Юність» відбудеться пам’ятний футбольний матч на честь 19-річного Артема Маслюка.