Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Цікаво

Через смерть немовляти у Смілянській районній лікарні прокуратура відкрила кримінальну справу

–До нас надійшло звернення від 28 - річної жительки Сміли про те, що 9 червня в приміщенні Смілянської районної лікарні імені Софії Бобринської під час пологів її новонародженна донька отримала травми у вигляді двобічного крововиливу у наднирники, від яких і померла, - повідомили «Сміла.UA» у Смілянській місцевій прокуратурі.
У своєму зверненні до прокуратури молоді батьки, які так чекали на свою донечку, вимагають правоохоронців покарати винних у смерті їхньої дитини. Батько немовляти, який був присутній на пологах, звинувачує лікарку в тому, що вона ліктем видавлювала дитину і коли донечка народилася, вона була синя й не дихала. Закричала тільки згодом. Малюка не врятували навіть лікарі в обласній дитячій лікарні, куди її доставили.
Натомість у самій смілянській лікарні захищають честь білого халата і запевняють, що видавлювання дітей ліктями у них не практикують.
Аби розібратися у цій справі, фахівці Смілянської прокуратури скерували звернення батьків загиблого немовляти до Смілянського відділу поліції для внесення відомостей в Єдиний реєстр досудових розслідувань та організації досудового розслідування.
–Слідчі районного відділу поліції вже розпочали досудове розслідування за ч. 2 ст 140 Кримінального кодексу України – невиконання чи неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків внаслідок недбалого чи несумлінного до них ставлення, якщо вони спричинили тяжкі наслідки неповнолітньому, – зазначають у місцевій прокуратурі. І додають, така стаття – це обмеженням волі на строк до 5 років.


Людмила ВАНІНА

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

Оксана ГУЦУЛ

Gucul

Про діалог влади з народом

 

 

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Пенсіонерам нарахують додаткові 1200 грн щомісяця: хто отримає підвищення вже у вересні

17 серпня 2026, 15:21

Пенсіонери, які мають право на спеціальні надбавки або понаднормовий страховий стаж, уже у вересні отримають підвищені виплати. Держава нарахує щомісячну доплату у розмірі 1200 гривень, і це стане частиною планового коригування пенсій, спрямованого на підтримку людей із низькими доходами в умовах зростання витрат.


Суспільство
У Смілі перевіряють ремонт харчоблоку школи №11: заклад долучився до пілоту профільної освіти

18 серпня 2026, 13:32

2026 08 18 harchЗаступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Олександр Шамрай 14 серпня відвідав Смілянську загальноосвітню школу І–ІІІ ступенів №11


Цікаво
Церква святих апостолів Петра і Павла - духовне серце Східниці

17 серпня 2026, 17:34

2026 08 17 shidnЦерква святих апостолів Петра і Павла — це не просто архітектурна перлина Східниці на Львівщині, це її жива душа, яка крізь століття оберігає спокій карпатського краю. Хоча сучасні мури храму звели на зорі XX століття, історія цього намоленого місця сягає набагато глибше у віки.


Афіша
На футбольному полі згадають Артема: у Смілі відбудеться матч пам’яті

14 серпня 2026, 16:24

2026 08 14 artemЯк повідомили організатори, 23 серпня о 10:00 на стадіоні «Юність» відбудеться пам’ятний футбольний матч на честь 19-річного Артема Маслюка.