Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Цікаво

Аграрії області зібрали моркву з рекордною врожайністю

 

 

Сільськогосподарське товариство «Воля», котре вирощує у нашій області гібриди моркви, зібрали її цієї осені з рекордною врожайністю – 95-100 тонн з гектара, що є одним із найвищих показників серед українських господарств.
Про це в інтерв’ю журналу «Плантатор» розповів заступник директора з овочівництва В’ячеслав Кісліцин. За його словами, стан зібраних коренеплодів чудовий.
Для збору використовують два однорядні морквозбиральні комбайни, а з поля моркву відправляють у контейнери та на зберігання в холодильники. Господарство вирощує гібриди Кесена, Кентон, Олімпо, Кумбре та Болівар, застосовуючи краплинне зрошення та висаджуючи моркву на гребенях.
«Наступного року плануємо придбати трирядний морквозбиральний комбайн, який зможе збирати і буряк, і моркву», – додав Кісліцин. Це дозволить збільшити площі під овочами та ефективніше збирати врожай.
Зауважимо, за даними Opendatabot, господарство «Воля» працює в Черкаській області ще з початку 1990-х років і спеціалізується на вирощуванні овочів, зернових та технічних культур. Бенефіціарними власниками компанії є Фрунзе Казарян, Андранік Казарян, а також Юрій Ткаченко і Радислав Ткаченко. За три квартали 2025 року компанія отримала дохід у розмірі 69,59 млн грн.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

Оксана ГУЦУЛ

Gucul

Про діалог влади з народом

 

 

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Пенсіонерам нарахують додаткові 1200 грн щомісяця: хто отримає підвищення вже у вересні

17 серпня 2026, 15:21

Пенсіонери, які мають право на спеціальні надбавки або понаднормовий страховий стаж, уже у вересні отримають підвищені виплати. Держава нарахує щомісячну доплату у розмірі 1200 гривень, і це стане частиною планового коригування пенсій, спрямованого на підтримку людей із низькими доходами в умовах зростання витрат.


Суспільство
Смілу представили на з’їзді молодіжних конгресів у Києві

18 серпня 2026, 10:25

2026 08 18 molodУ Києві відбувся з’їзд новоствореної Палати регіональних молодіжних конгресів Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України. Серед делегатів зустрічі був і представник Сміли


Цікаво
Церква святих апостолів Петра і Павла - духовне серце Східниці

17 серпня 2026, 17:34

2026 08 17 shidnЦерква святих апостолів Петра і Павла — це не просто архітектурна перлина Східниці на Львівщині, це її жива душа, яка крізь століття оберігає спокій карпатського краю. Хоча сучасні мури храму звели на зорі XX століття, історія цього намоленого місця сягає набагато глибше у віки.


Афіша
На футбольному полі згадають Артема: у Смілі відбудеться матч пам’яті

14 серпня 2026, 16:24

2026 08 14 artemЯк повідомили організатори, 23 серпня о 10:00 на стадіоні «Юність» відбудеться пам’ятний футбольний матч на честь 19-річного Артема Маслюка.