|
Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net |
Стрічка новин26 червня 2026, 17:45 26 червня 2026, 09:29 |
ЦікавоСМІЛЯНСЬКІ ЛІСІВНИКИ НАГОРОДИЛИ ШКОЛЯРІВ – ПЕРЕМОЖЦІВ ДИТЯЧОГО КОНКУРСУ "ЛЮДИНА ТА ЛІС"
Протягом квітня-травня лісівники традиційно проводять конкурс на кращий малюнок і твір на лісову тематику. Цьогоріч, окрім школярів загальноосвітніх навчальних закладів, участь у дитячому конкурсі "Людина та ліс" беруть й учні шкіл-інтернатів для дітей з особливими потребами, повідомляє сайт Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства. Так, у Смілянській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті переможцями конкурсу "Людина та ліс" на кращий малюнок стали: - учень 7-Б класу Гапон Ілля (I місце); - учениця 6 класу Барлевич Маліна (II місце); - учениця 6 класу Линник Ірина (III місце). Переможцями конкурсу на кращий малюнок серед учнів загальноосвітніх шкіл стали: - Машкаринець Мирослава, учениця Голов'ятинської ЗОШ I-III ступенів Смілянського району (I місце); - Чапля Антон, учень Балаклеївської ЗОШ I-III ступенів Смілянського району (II місце); - Буджерак Олександр, учень Городищенської ЗОШ I-III ступенів №2 Городищенського району (III місце). Усі переможці конкурсу "Людина та ліс" були нагороджені грамотами та грошовими подарунками. Їх вручив головний лісничий Смілянського лісгоспу Олександр Шкодич: за I місце – 1000 грн., II – 700 грн., III – 500 грн. Далі дитячі роботи на лісову тематику будуть подані на розгляд конкурсним комісіям на обласному та всеукраїнському рівнях.
|
Дійові особи
Віталій ПОРТНІКОВ
Про те, що будь-який розбрат між польським і українським народами неминуче призведе до тріумфу Росії
Останні коментарі
|
|||||
|
|||||||