Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Цікаво

В області «працював» наркобізнес із щомісячним прибутком у 400 тисяч гривень

 

 

Наркобізнес із щомісячним прибутком понад 400 тисяч гривень: на Черкащині поліцейські перекрили канал збуту наркотиків.
Як розповідають в обласній поліції, фігуранти налагодили незаконне виготовлення та збут наркотичних засобів і психотропних речовин на території Черкаської області. Організатору групи вже повідомлено про підозру.
«Працівники управління боротьби з наркозлочинністю спільно зі слідчими ГУНП в Черкаській області, за силової підтримки спецпідрозділу КОРД та роти поліції особливого призначення під процесуальним керівництвом Черкаської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону викрили групу осіб, які налагодили незаконний обіг наркотиків», - кажуть правоохоронці.

 


За даними слідства, затримані займалися незаконним виготовленням та збутом наркотичних засобів і психотропної речовини — амфетаміну. Реалізацію здійснювали методом «з рук у руки», а також безконтактним способом — через поштові відправлення однією зі служб доставки. Серед фігурантів — 42-річний організатор та ще троє учасників віком від 39 до 42 років. Орієнтовний щомісячний дохід від незаконної діяльності, за цінами «чорного ринку», становив понад 400 тисяч гривень.

 


Поліцейські провели спецоперацію та шість санкціонованих обшуків за місцями проживання фігурантів, у транспортних засобах та інших приміщеннях. Під час слідчих дій поліцейські вилучили мобільні телефони, банківські картки, ноутбук, флешносії, електронні ваги, лабораторне обладнання, запал до ручної гранати, вибухову речовину, близько 300 грамів амфетаміну, а також 2600 євро. Усе вилучене направили на експертизу до Черкаського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.
Лідера групи правоохоронці затримали, йому повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) та ч. 5 ст. 407 (самовільне залишення військової частини або місця служби) КК України.
Наразі вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу.
Ще одному фігуранту вирішується питання щодо повідомлення про підозру за ч. 5 ст. 407 КК України. Стосовно двох інших учасників групи вирішується питання про оголошення підозри за ч. 1 ст. 307 КК України.
Досудове розслідування триває.

 

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Олена ЗВАРИЧ

Zvarich

 

 

Про дітей і війну

 

Марина ДАНИЛЮК-ЯРМОЛАЄВА

Про те, як дві медійні особи нормалізують насилля над тваринами

 

 

Віталій ПОРТНІКОВ

Про те, що будь-який розбрат між польським і українським народами неминуче призведе до тріумфу Росії

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Українцям пояснили, як докупити страховий стаж для пенсії

23 травня 2026, 13:25

2026 05 23 stagУкраїнці, яким не вистачає страхового стажу для виходу на пенсію, можуть самостійно його докупити. Така можливість дозволяє зарахувати до стажу періоди, коли людина офіційно не працювала та не сплачувала єдиний соціальний внесок.


Суспільство
Вступна кампанія-2026: коли подавати документи та що потрібно знати абітурієнтам

26 червня 2026, 17:45

Міністерство освіти і науки України оприлюднило основні правила та календар вступної кампанії-2026. Майбутнім студентам радять заздалегідь визначитися зі спеціальністю та закладом вищої освіти, а також уважно стежити за термінами подання документів.


Цікаво
Двоє людей витратили майже пів життя на те, щоб зібрати колекцію світового рівня

24 червня 2026, 17:37

2026 06 04 kolНаприкінці XIX століття Богдан і Варвара Ханенки мали одну проблему, про яку більшість людей могла лише мріяти.


Афіша
У Смілу завітає «Парк Дивотварин» для дітей

11 червня 2026, 15:27

2026 06 11 park13-14 червня Міський парк культури і відпочинку у Смілі перетвориться на великий інтерактивний простір для дітей та родин — «Парк Дивотварин» створений разом із Кернел.